3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   אביזרים למטבח כלי מטבח

בכל חדר אוכל, מסעדה, בית קפה, קייטרינג או כל בית עסק העוסק בייצור והגשת מזון בכמויות גדולות יש צורך באביזרים למטבח כלי מטבח המתאימים למטבח מקצועי ומאפשרים בו עבודה יעילה לאורך זמן עם מינימום תקלות. 

במטבחים כאלה נמצא כל מיני כלים למטבח מקצועי שאנחנו לא מכירים מהמטבח הביתי. למשל, בלנדרים ומעבדי מזון גדולים, מכשיר לפריסת לחם, מטחנות בשר, מכונת קרח, קוצץ ירקות, צ'יפסרים, גרילים תנורים גדולים ועוד. כל מטבח מקצועי צריך להיות מאובזר בהתאם לצרכי המטבח הספציפי, כך שהעבודה בו תהיה יעילה ותאפשר ייצור ואחסון של מזון וחומרי גלם בכמויות גדולות.

כל מטבח, מקצועי וביתי, דורשים תכנון. תכנון מקדים חשוב במיוחד במטבח מקצועי, שכן מעצם העובדה שמטבח זה אמור לשרת קהל גדול וגם להכיל אביזרים למטבח וכלי מטבח שבד"כ לא נמצא במטבח ביתי או שמיימדים שלהם גדולים יותר.

על פי רוב מטבחים אלה יהיו גדולים מפני שהם מכילים  מגוון כלי מטבח מקצועי, מקררים תעשיתיים, עמדות עבודה ותנורים. בכל מטבח ישנו סדר עבודה מסויים שמאפשר עבודה יעילה. בשלב תכנון המטבח צריך לחשוב על מיקום העמדות השונות בתוך המרחב, לוודא שמרחב העבודה שנשאר בכל עמדה רחב דיו ומאפשר עבודה נוחה ובטוחה. חשוב לבחור אביזרים למטבח וכלי מטבח העשויים מחומרים עמידים שיכולים לעמוד בעבודה רבה לאורך זמן. חשוב לרכוש ציוד מחברות אמינות המעניקות אחריות ושרותי תיקון שיבטיחו את תפקוד המטבח באופן שוטף.

בנוסף לכך, מטבחים גדולים דורשים כל מיני פתרונות קירור והקפאה. לפי תקני תברואה של משרד הבריאות מזונות שונים צריכים להישמר בטמפרטורות שונות על מנת לשמור אותם טריים ולמנוע קלקול. ישנו מגוון רחב של פתרונות קירור, כל בית עסק צריך לבחון את המרחב שבו ימוקמו המקררים, כמות המזון שיאוכסן בקירור/ הקפאה וסוגו, על מנת לבחור את פתרונות הקירור המתאימים לצרכים הספציפיים של בית העסק.

מעוניינים לרכוש אביזרים למטבח וכלי מטבח מקצועיים? מחפשים פתרונות קירור לבית העסק? 
חברת דני גרין ובניו עוסקת מזה 35 שנים בשיווק מקררים וציוד למטבחים. אנו שמים דגש על יבוא של מקררים איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ממערב אירופה. כל מוצרינו משווקים עם אחריות מלאה ובמחירים אטרקטיביים. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם החל משלב התכנון על מנת שתרכשו מוצרים שיענו על הצרכים שלכם וישרתו אתכם שנים רבות.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח