3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   אביזרים למטבח מוסדי

עומדים לפתוח מסעדה או בית קפה? אחרי שתכננו את הקונספט של המקום ותחליטו כיצד לעצב אותו, יגיע השלב בו תצטרכו להחליט אילו אביזרים תצטרכו לקנות עבור המטבח. אביזרים למטבח מוסדי הם מעט שונים מאביזרים למטבח רגיל, בעיקר כי מדובר בכמות גדולה יותר של אביזרים, חלקם גדולים ועוצמתיים יותר, וכן במקרים מסוימים מדובר על ציוד ואביזרים שיכולים להתאים למטבח מוסדי יותר מאשר למטבח רגיל, מעצם העובדה שסוג העבודה הוא שונה.
 
במאמר זה נציג מספר דוגמאות של אביזרים למטבח מוסדי שמתאים יותר מאשר למטבח רגיל. אך לפני כן ניתן דוגמא כיצד ציוד מסחרי, ציוד למטבח מוסדי שונה מאשר ציוד למטבח רגיל. הדוגמא הקלאסית היא כמובן מקררים ומקפיאים.

מקפיאים מסחריים הם בדרך כלל גדולים יותר, עד כדי כך שבמסעדות גדולות אף נהוג להקים חדר מקפיאים, אך במידה ואתם מתכוונים להקים מסעדה או בית קפה סטנדרטים, אז תוכלו להסתפק במקפיאים מסחריים, אשר יכולים לאחסן פירות, ירקות, בשרים, דגים. זאת להבדיל ממקפיא ביתי שהוא בדרך כלל קטן, זאת בהנחה ומשתמשים במקפיא כזה ולא משתמשים במקפיא של המקרר. יש לציין שבמסעדות ובתי קפה רבים, מחזיקים גם מקפיאים לקינוחים, גלידות וכן לשתייה. 

מלבד מקפיאים מסחריים, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון אביזרים למטבח מוסדי שלא נמצא במטבח רגיל, למשל, מכשירים לפריסת לחם, פריסת נקניק וגבינות, קוצץ ירקות מקצועי, מכונה לקילוף תופח אדמה, גרילים, מטחנות בשר, מכונה לפתיתי קרח, מסורים לסלט, ועוד. זה בנוסף למכשירים הרגילים שאנחנו מכירים כמו תנורי אפייה שהם בוודאי גדולים יותר מאשר בבית, תנור אובן, טוסטרים, מיקסרים ומערבלים. 

כל אחד מהאביזרים הנ"ל מאפשר הכנת ארוחות מגוונות וייחודיות לקהל הלקוחות או הסועדים שלכם. חשוב לזכור, כשאתם מחליטים לפתוח מסעדה או בית קפה, הרי שאתם יכולים לרכוש תחילה את המכשירים ההכרחיים ועם הזמן לרכוש עוד ועוד מכשירים ואביזרים על פי הצורך. זאת כמובן בהנחה ואינכם יכולים להרשות לעצמכם לקנות את כל המכשירים כבר בשלב הראשון. קחו בחשבון עוד, שמוטב לכם לרכוש מכשירים באיכות גבוהה, עם אחריות ושירות תיקונים מהיר, כך המכשירים והאביזרים השונים ישרתו אתכם זמן רב. 

אם אתם מחפשים עוד מידע אודות אביזרים וציוד למטבח מוסדי, זה הזמן לפנות אלינו, אל חברת דני גרין ובניו, אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע ההכרחי על מנת שתוכלו לבצע רכישה חכמה למסעדה או לבית הקפה החדש שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אביזרים למטבח תעשייתי
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח