3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   אביזרים למטבח תעשייתי

בבתים פרטיים, המטבח הוא הלב של הבית שם מבשלים את הארוחות הגדולות, שותים את הקפה של הבוקר, עורכים את השיחות החשובות. במסעדות, בתי קפה או מוסדות אחרים, המטבח הוא המקום החשוב ביותר, שכן שם מבשלים ומכינים את האוכל לסועדים השונים. זו הסיבה שמטבח תעשייתי אמור להיות מאובזר בצורה נאותה ומלאה על מנת שיהיה ניתן להכין בו מגוון רחב של ארוחות לכמות גדולה של סועדים. 

כשמדובר על אביזרים למטבח תעשייתי, מתייחסים בדרך כלל למספר סוגים של אביזרים. בראש ובראשונה מדברים על ציוד חשמלי, הכוונה כמובן למקררים תעשייתיים, מקפיאים, תנורי אפייה, מכונות שתייה, מדיחי כלים. חשוב לזכור מקרר תעשייתי מחיר גבוה יותר מאשר מקרר רגיל, מאחר והוא גדול יותר גם בשטח שהוא תופס ובפונקציות שהוא ממלא. ניתן למצוא מקררים מסוגים ובגדלים שונים, ובהרבה מקרים, לא מסתפקים במקרר אחד אלא מעדיפים להחזיק מספר מקררים על מנת שיהיה ניתן להחזיק בהם מגוון רחב של סוגי מזון בצורה מסודרת. 

ציוד למטבחים תעשייתיים כולל מן הסתם לא רק מקררים, הוא כולל גם מיקסרים, מערבלים, טוסטרים, מיקרוגל ועוד מגוון כלים ואביזרים שונים. זאת בנוסף כמובן לכלי הבישול השגרתיים, סירים, סכו"ם, כוסות, צלחות, קעריות ועוד. צריך לזכור, שלהבדיל ממטבח רגיל, הרי שבמטבח תעשייתי יש צורך שכל הכלים יהיו, לא רק גדולים יותר אלא גם בכמות גדולה יותר. אחרי הכל, כמות האנשים שעובדת במטבח היא גדולה יותר וכמות האנשים שהוא משרת גדול יותר. 

לכן, גם ההשקעה באביזרים למטבח תעשייתי היא גדולה יותר מאשר במטבח רגיל, מכאן כשאנחנו חושבים על רכישת מקרר תעשייתי מחיר צריך להוות פקטור משמעותי, לא פחות מאיכותו וגודלו. אם במטבח רגיל אנחנו יכולים להתפשר בידיעה שהמקרר ישרת אותנו זמן רב ולא נצטרך להחליף אותו, הרי שבמטבח תעשייתי, מאחר ומדובר בהשקעה שהיא נטו עבור העסק, כלומר השקעה שמכניסה לנו כסף בסופו של דבר, אז מן הסתם עדיף להשקיע סכום כסף גדול במטרה שהוא ישרת אותנו בעתיד ויעזור לנו להכניס כסף. 

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על אביזרים למטבח תעשייתי, כולל ציוד ומקררים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, דני גרין ובניו מתמחה בשיווק ציוד ואביזרים למסעדות, בתי קפה, מוסדות, ומפעלים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם יכולים להשאיר פרטים באתר או ליצור איתנו קשר בטלפון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חנות כלי מטבח
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח