3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   אביזרי מטבח מוסדי

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל מטבח, הוא כמובן המקרר. גם במטבח ביתי, בלי מקרר ראוי, אנחנו לא יכולים לאחסן את האוכל שלנו ולשמור על הטריות שלו. אחת כמה וכמה כשמדובר במטבח מוסדי, מטבח שנמצא בחדרי אוכל במפעלים, פנימיות, צבא, מוסדות ציבור, קיבוצים ועוד. לשם כך משתמשים במגוון מקררים מיוחדים. 

ההבדל בין מקררים רגילים לתעשייתיים הוא בכך, שמקרר רגיל, קרי ביתי, הוא קטן יותר במימדים שלו, אך הוא גם עובד על טמפרטורות יותר גבוהות, כלומר הוא אומנם מקפיא אך הוא משתמש בטמפרטורות גבוהות יותר מאשר במקרר מוסדי. יתרה מזו, מאחר ומדובר במקרר ביתי, צריכת החשמל שלו נמוכה יותר מזה של מקררים מיוחדים אשר נמצאים במטבח מוסדי. 

כשאנחנו מדברים על ציוד למטבחים מוסדים, הבסיס כאמור הוא המקרר, הרי אפילו במטבח קטן שמגיש רק אוכל קר ולא מכין את האוכל במקום, יש צורך במקררים מיוחדים בשביל לאחסן את האוכל בשביל שיהיה ניתן להגיש אותו לסועדים. מקררים אלו מאפשרים אחסון של האוכל לטווח ארוך באיכות גבוהה. בין היתר מדובר על מקררים לאחסון בשרים, ירקות, פירות, אוכל קפוא, גבינות, וכן ניתן למצוא מקררים שניתן לאחסן בהם סוגים נוספים של מאכלים, כמו גלידות, עוגות וקינוחים אחרים. 

מרבית המקררים ובפרט המקפיאים מגיעים כמובן עם דלת אטומה , מדובר על דלת עבה ומבודדת שמונעת כל כניסה של אוויר מבחוץ, כמו כן מדובר על מקררים בנפחים גדולים מה שעוזר למנוע צורך ברכישת מקרר או מקפיא נוסף. המקפיא כולל אפשרות של הפשרה אוטומטית, ויסות המעלות על פי הצורך, מספר מדפים אשר ניתן להשתמש בהם על פי צורך ועוד. מקררים מיוחדים אלו ניתן להציב הן בתוך המטבח עצמו והן בחדרים מיוחדים שמיועדים לכך. במטבחים מוסדיים רבים נהוג להקים חדר מיוחד למקרר, ליד המטבח על מנת שלא יתפסו מקום של משטחי עבודה או מכשירים ואביזרים אחרים. 

כשמדובר בציוד למטבחים מוסדיים, חשוב לוודא שהמקררים כמו אביזרי מטבח מוסדי אחר ישרתו את העובדים במקום זמן רב ובצורה טובה, אחרת הם לא יוכלו לעשות את עבודתם כנדרש. 

לסיכום, אם אתם רוצים לקרוא עוד על מקררים מיוחדים, זה הזמן להיכנס לאתר שלנו, האתר של דני גרין ובניו ולקבל מידע נוסף בנושא. כמו כן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות למגוון מקררים שמוצעים למכירה אצלנו בחברה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אביזרי מטבח תעשייתי
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח