3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   אביזרי מטבח תעשייתי

מתכננים להקים מסעדה, בית קפה או חדר אוכל במפעל שלכם? הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו זה הקמת מטבח תעשייתי וכן עליכם לחפש ציוד למטבח תעשייתי, על מנת שתוכלו לעבוד בו, לבשל אוכל ולספק ללקוחות ולעובדים שלכם את מה שהם מצפים לו. 

מטבח תעשייתי שונה ממטבח רגיל במובנים רבים, ולכן אי אפשר להסתכל על הקמת מטבח כזה באופן דומה להקמת מטבח ביתי. זה מתחיל בתכנון המטבח עצמו אך זה קשור גם לציוד ולאביזרים השונים שנמצאים בו. מעצם העובדה שמטבח כזה אמור לשרת קהל גדול יותר, ומעצם העובדה שאמורים להכין בו כמויות אוכל גדולות יותר מאשר במטבח ביתי רגיל, אז מן הסתם ציוד למטבח תעשייתי יהיה שונה מציוד של מטבח רגיל, וכמובן המטבח עצמו יהיה שונה באופן מהותי. 

נתחיל מתכנון המטבח. מטבח תעשייתי צריך הרבה יותר שטח מאשר מטבח רגיל, מאחר ואנחנו יכולים למצוא יותר אביזרי מטבח תעשייתי מאשר אביזרים במטבח רגיל, ומאחר וחלקם גדולים יותר מאשר במטבח רגיל, אז השטח אותו אנחנו צריכים להקצות למטבח, צריך להיות הרבה יותר גדול. מטבח כזה דורש הרבה יותר משטחי עבודה, הוא דורש הרבה יותר מקום לציוד הכבד, כגון, מקרר תעשייתי הוא הרבה יותר גדול ממקרר רגיל, התנורים ומדיחי הכלים הם גדולים יותר, שלא נדבר על כך שבמטבחים תעשייתיים נמצא לא פעם הרבה יותר אביזרים וציוד מאשר במטבח רגיל. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בכך שבמטבחים תעשייתיים יש לא מעט מקררים נוספים לאותו מקרר תעשייתי. למשל יש מקררים למשקאות, מקררים לעוגות, ובהרבה מקרים יש מקררים מיוחדים גם לבשרים או פריטי מזון אחרים. בנוסף מטבח תעשייתי כולל לא פעם, 2-3 כיורים, על מנת שמספר אנשים יוכל לעבוד עליהם במקביל. 

צריך לזכור עוד, שמטבח תעשייתי, מאחר ועובדים בו אנשים רבים ומבשלים בו כל היום, אז הוא גם מכיל אמצעי אוורור שונים כך שתהיה תחלופה טובה של אוויר במטבח. כמו כן המטבח מכיל אביזרים וציוד משלים לבישול ולכל מה שקשור בכך. 

לסיום, אם אתם מחפשים מקרר תעשייתי ברמה גבוהה או ציוד למטבח תעשייתי, זה הזמן לפנות אלינו, אל חברת דני גרין ובניו. אנחנו מתמחים בשיווק אביזרי מטבח תעשייתי מסוגים שונים, כולל מקרר תעשייתי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל או דרך הטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אביזרים למטבח מוסדי
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח