3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   חברות מקררים

חברות מקררים מציעות היום מגוון פתרונות קירור לתעשייה ומסחר, כאשר לכל מקרר ומקפיא יש את התכונות המתאימות במיוחד עבור בית העסק שבו הוא ימוקם. בבתי עסק כמו מסעדות ובתי קפה, ובמטבחים מוסדיים בד"כ יעשה שימוש ביותר ממקרר אחד. למשל, מקרר תצוגה לסלטים, כריכים, קינוחים וכדומה, מקפיא לשמירת חומרי גלם שונים, מקרר לאחסון חומרי גלם טריים, מקרר משקאות ועוד. 

חברות המקררים לתעשייה מבינות את מגוון הצרכים השונים של מטבחים מוסדיים ובי עסק בתחום המזון מבחינת פתרונות קירור וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות קירור מחברות מובילות בתחום שמבטיחות מוצר איכותי ואמין, אחריות ושירותי תיקון. כך בית עסק הרוכש מקררים חדשים יכול להיות שקט שהם ישרתו אותו לאורך זמן עם מינימום תקלות שעלולות לגבות מחיר יקר מבחינה כספית, בריאותית ומוניטין.

כשזה מגיע לרכישת מקררים חדשים עליכם להיות בטוחים שהוא מתאים בתכונות שלו לבית העסק שלכם. כלומר, האם אתם זקוקים למקרר עומד או שוכב? עם דלת זכוכית שקופה או דלת אטומה? האם הוא צריך לשמש כמקרר תצוגה? האם אנו רוצים שתהיה אפשרות לשים עליו את לוגו בית העסק? 
חברות מקררים מציעות מקררים בכל מיני גדלים. עליכם לאמוד פחות או יותר את כמות המוצרים שדורשים קירור או הקפאה ואת גודל החלל בו ימוקם המקרר, כך תוכלו לבחור מקרר בגודל המתאים לצרכיכם.
חישבו למי תהיה נגישות למקרר, לעובדים או גם ללקוחות, כדי לדעת אם אתם רוצים שהמקרר ישמש גם לתצוגה או רק לאחסון.
אספקט חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא אילו מוצרים נאחסן במקרר, שכן מוצרי מזון שונים זקוקים לטמפרטורות אחסון שונות. 

אנו, בחברת דני גרין ובניו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע החל מהשלב של תכנון המטבח. נבחן יחד אתכם מהן הפונקציות שאתם רוצים שהמקררים שאתם רוכשים יתנו לכם מענה עבורם, ונסייע בבחירת פתרונות הקירור הדרושים ובכלל כל המוצרים המשלימים הדרושים במטבח מקצועי, הכל תחת קורת גג אחת ממקום שאתם יודעים שיש לכם אחריות ושירות מלא. אנו עובדים עם חברות המקררים המובילות בתחום ממערב אירופה בלבד ובעלי ותק של מעל ל35 שנים בתחום.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח