3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   כלים ציוד למטבחים

המטבח מהווה חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם? אתם צריכים לחשוב על רכישת כלים למטבח מקצועי, כאשר היצע האפשרויות בתחום רחב מאד. הרשימה של כלים ציוד למטבחים היא רחבה מאד, וכוללת בתוכה בין השאר מקררים, מקפיאים, מעדניות, חלביות ושלל מוצרים משלימים. הבחירה הנכונה של הציוד ממש אינה מובנת מאליה, ומצריכה מכם הכנסה של לא מעט פרמטרים לתוך המשוואה.

בגדר חובה: התאמה מלאה לצרכים
העולם של כלים ציוד למטבחים הוא כאמור רחב, כך שאי אפשר לתת בנקודת ההתחלה תשובה לשאלה למה בדיוק זקוק העסק הנתון. במקרה של פתרונות קירור, העסק צריך למשל לשאול מה בדיוק הוא צריך לאחסן (יש הבדל בין מקרר גבינות לבין מקרר משקאות), לאיזו טמפרטורה הוא צריך להגיע, מהי הגמישות לה הוא מצפה מהמוצר וכן הלאה. מקררים קטנים למכירה, כמובן, יהיו שונים מאלה הגדולים יותר, ויתאימו לעסקים שפועלים בסדר גודל מצומצם יותר.

רכישה של כלים ציוד למטבחים צריכה להיות רכישה לשנים ארוכות, עם שקט נפשי ובמינימום תקלות. זו הסיבה לכך שחשוב לבדוק מי בדיוק עומד מאחורי המוצר, ולוודא שזהו שם מוכר בעל מוניטין בינלאומי. אם חוזרים לדוגמא של מקררים גדולים או של מקררים קטנים למכירה, רצוי ליישר קו עם כמה מהדגמים המובילים בעולם: דגם ציריך, דגם איזבל, דגם ארדן, דגם טנסאי ועוד.

שאלת המחיר
כל עסק יהיה מעוניין להגדיל את ההכנסות שלו ולצמצם את הוצאותיו כמה שניתן – לכן, הצורך לחסוך ברכישת כלים ציוד למטבחים נראה בסיסי. חשוב לזכור כי כלים למטבח מקצועי יגיעו עם טווח מחירים רחב, כאשר המחיר עצמו תלוי בהרבה מאד פרמטרים המגדירים את המפרט הטכני, את התפקוד ואת אופן השימוש בכל כלי וכלי. המלצה מועילה היא להגדיר תקציב, אך בכל מקרה לא להתבונן במחיר לבדו. מה שזול מדי עלול להיות פחות איכותי, ובכך לפגוע בעסק המתבסס עליו בצורה דרסטית: חשבו למשל על מקרר שאינו אמין ושמפסיק לעבוד פתאום, תוך שהוא מותיר את העסק שמשתמש בו במצב של שיבוש שגרת הפעילות, המוביל לאובדן כספים בלתי מבוטל ולפגיעה תדמיתית.

את כל המוצרים שהזכרנו כאן, כמו גם רבים אחרים, מומלץ שתרכשו אצל דני גרין ובניו – חברה מובילה בתחום בישראל, בעלת ניסיון של עשרות שנים וסל רחב של מוצרים איכותיים.
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח