3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מכירת מקררים

חברת דני גרין ובניו עוסקת כבר למעלה מ35 שנים בשיווק ומכירת מקררים וציוד משלים למטבח התעשייתי והמוסדי. חברתנו מתמחה בפתרונות קירור למטבח המקצועי ומציעה גם ציוד משלים למסעדות, בתי קפה, חברות קייטרינג, סופרמרקטים, מעדניות ועוד של החברות המובילות בתחום.

כמי שעוסקים כבר שנים רבות במכירת מקררים נשמח לסייע מתוך הניסיון הרב שלנו ולהתאים את פתרונות הקירור היעילים ביותר עבור בית עסק מסוים מבחינת פונקציונאליות, גודל, הספק מנוע, מרחב עבודה, וכל אלמנט ייחודי אחר על מנת לאפשר ללקוחותינו ליצור מטבח שיכול לעמוד בהספק מנות רב לאורך זמן עם מינימום של תקלות. אנו מעניקים לכל לקוחותינו ייעוץ וליווי מקצועי הכולל תכנון המטבח והקמתו בזכות הידע והניסיון שצברנו בעשרות שנות עבודתנו בתחום.

כשמדובר במטבחים מקצועיים כל מי שעוסק במכירת מקררים יודע שאין להתפשר על איכות ואמינות. בחברת דני גרין ובניו אנו עובדים אך ורק עם חברות ממערב אירופה שמעניקות אחריות מלאה על מוצריהן ומעניקים שירות תיקונים מהיר ומקצועי במידת הצורך. כל בעל עסק לממכר מזון יודע כי מקרר ללא "אמא ואבא" יכול במקרה הטוב לעלות לך בזריקת סחורה לפח והפסד של זמן וכסף, ובמקרה הגרוע בסגירת העסק בעקבות אי עמידה בתנאי תברואה.

אז איך מקרר עובד?
אפשר לומר שתהליך הקירור מבוסס במקרר על גז. כלומר,  תהליך הקירור מבוסס על מחזור קירור תרמודינמי דו שלבי מסוג דחיסת אדים. בשלב הראשון של תהליך הקירור מדחס מעלה את לחץ הגז המשמש כחומר הקירור ללחץ העיבוי והופך אותו לנוזל, אשר פולט חום לסביבה בעזרת המעבה שממוקם בחלקו האחורי של המקרר. בשלב השני, לחץ הנוזל מופחת ללחץ המתאים להפיכת הנוזל לאדים, בתהליך בו הנוזל מתפשט לגז הוא סופג חום מהסביבה, במקרה הזה פנים המקרר, בעזרת המאייד וחוזר חלילה. ישנו גם מקרר על גז, שהוא פחות נפוץ, הנקרא גם מקרר ספיגה. שיטת קירור זו הייתה נהוגה לפני כ50 והיתרון של מקררי ספיגה זה שהם אינם צריכים מקור חשמל.

מחפשים פתרונות קירור לעסק שלכם וציוד מקצועי למטבח תעשייתי? דני גרין ובניו מומחים במכירת מקררים, מעדניות, חלביות, ויטרינות ומקררי תצוגה, מקפיאים ועוד. אנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי ולמחירים אטרקטיביים. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח