3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מערכות קירור

במקומות רבים, בעיקר בבתי קפה, מסעדות וקונדיטוריות אנחנו יכולים למצוא מקפיא לתצוגה. אנשים רבים עוברים לידו ולא בהכרח יודעים מה תפקידו, והאם הוא באמת משרת את המקום. אנחנו במאמר זה נסביר לכם מה תפקידו ומדוע מומלץ לרכוש אותו, אם אתם מחזיקים באחד המקומות שציינו. 

כידוע, כל מקום בו מוגש מזון, מחזיק במערכות קירור שונות, יש מטבחים שמחזיקים מקררים ומקפיאים מסחריים, אחרים משתמשים רק במקרר משקאות, יש מקומות שמשתמשים בהם במקרר לצורכי אחסון מזון קר ועוד. הבחירה במקפיא תצוגה איננה תמיד מובנית מאליה,מעצם מיקומו, הרי מקררים נמצאים במטבח ולא לתצוגה. 

אך השימוש במקרר זה הוא שונה, מאחר והוא אמור להציג, בעיקר, קינוחים שקהל הסועדים יוכל לראות אותם וכך להחליט מה בדיוק הוא רוצה להזמין. המקר בנוי ממספר קומות, בדרך כלל זה מקפיא קטן, לפעמים אפילו ניתן להציב אותו על הדלפק בבר ולא בהכרח על הרצפה. לעיתים השימוש במקפיא יהיה אך ורק לתצוגה, אך לרוב השימוש יהיה לא רק לשם כך אלא גם בשביל באמת לאחסן את המנות השונות ולחלק אותן לשולחנות שמזמינים קינוח. 

בשביל לרכוש מקרר מומלץ לקינוחים, רצוי לבדוק כמובן את הגודל של המקרר, כמה קומות יש בו, מה העומק שלו, ואיזה שטח הוא תופס. כך ניתן להחליט היכן בדיוק להציב אותו. באופן טבעי, אם מדובר במקפיא תצוגה, הרי שהוא צריך להיות ממוקם במקום שאפשר לראות אותו ולא במקום שאיש מהלקוחות לא יוכל לראות מה יש בו. 

חשוב להבהיר, מקפיא תצוגה הוא רק חלק ממערכות קירור, הרי אנחנו צריכים גם להחזיק מקררים שיאפשרו לו לאחסן את החומרים השונים מהם נוכל להכין את המנות השונות. לא נוכל להחזיק אותם בחוץ, הרי הם יתקלקלו.

כמו כן אנחנו צריכים מקררים לצורך קירור משקאות וירקות. לכן עלינו לזכור שאנחנו צריכים לרכוש מערכות קירור שלמות, חלקן חשובות יותר ממקפיא תצוגה, לכן מבחינה כלכלית עדיף לנו קודם לרכוש מערכות קירור אותם נוכל להציב במטבח ולהשתמש בהם לאחסון מרכיבים לבישול או מנות מסוימות, ורק לאחר מכן מקפיא לתצוגה של קינוחים. 

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, הצוות של חברת דני גרין ובניו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם. אנחנו נציג בפניכם מגוון רחב של מערכות קירור ומקררים מומלצים. כל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים או ליצור איתנו קשר בטלפון ותוך זמן קצר נחזור אליכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקפיא מיני
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח