3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקפיא מיני

מי שמכיר את העולם של המטבחים הממוסדים יודע, שלצד המכירות הרשמיות של ציוד למטבחים מקצועיים, מכירות שמתבצעות דרך חברות מובילות באולמות תצוגה או באינטרנט, יש גם לא מעט אתרים שמציעים למכירה מוצרים וציוד יד שנייה. כעת עולה השאלה, האם עדיף להשקיע סכום כסף גדול ברכישת ציוד חדש או שעדיף לרכוש ציוד ישן, משומש, במחירים זולים. 

בשביל לדקדק בוויכוח וליצור עניין אמיתי בו, אנחנו נבחן אותו על פי השאלה האם מומלץ לרכוש מקפיא קטן או כל מקפיא אחר בחנות או בחברה כמוצר חדש לגמרי, ישר מהניילונים או שמא עדיף לרכוש מקרר או מקפיא קטן משומש, ממקום שנעל את שעריו או ממקום שהחליט להתחדש במקפיא חדש ולכן הוא מוכר את הישן. 

מצד אחד, רכישת מקפיא מיני או קטן וכמובן מקפיאים גדולים בחנות, היא אקט לא זול, מדובר על אלפי שקלים אשר צריך לשלם עליהם. כמו כן, אם בוחרים לבצע השקעה במוצר כזה, יש לקחת בחשבון שעוד שנה יצא דגם חדש ואז הדגם שלנו כבר יהיה ישן, ואז מה נעשה? נמכור את מה שקנינו ונקנה חדש. 

לעומת זאת, מצד שני, אם נקנה מקפיא משומש, אז אפשר להבין שהעלויות יהיו נמוכות בהרבה, אנחנו תמיד נוכל למכור אותו אם הוא לא מספיק טוב עבורנו, לא נתאכזב יותר מדי אם הוא ייהרס נקודה משמעותית נוספת היא, אנחנו לא נרגיש מחויבים אליו, מאחר ולא השקענו בו הרבה כסף, נוכל להעביר אותו הלאה בבוא העת, מבלי לחשוש. 

אז מה עדיף? בסופו של דבר מוטב לרכוש מכשיר מקפיא מיני חדש ולא להסתפק במכשיר ישן. ההסברים לכך הם פשוטים, במכשיר חדש נקבל אחריות מלאה, כולל שירות תיקונים והחלפת חלקים, הסיכוי שמקרר חדש יחזיק מעמד הוא גדול יותר מאשר במקרה של מכשיר משומש, כמו כן אנחנו יכולים להיות רגועים שלא נעשה בו שום שימוש ולא נגרם לו שום נזק, וכמו כן, בבוא העת אם נרצה נוכל למכור אותו בתנאים טובים, הרי הכל הוא כמו חדש. 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מקרר ויטרינה קטן או כל מקרר מקפיא קטן אחר כולל על מקררים למסעדות ובתי קפה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת דני גרין ובניו מתמחה בשיווק מקררים מסוגים שונים. אתם יכולים להשאיר לנו פרטים באתר או ליצור איתנו קשר בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקרר דלפק
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח