3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקפיא תצוגה

בשביל לארגן בצורה האידיאלית את החנות, המסעדה או את הקיוסק חשוב כי תאבזרו אותו במוצרי החשמל המתאימים. עולם מוצרי החשמל הוא כה מתקדם והוא מציע שפע של פתרונות ומוצרים חשמל מתקדמים בעלי תכונות ייחודיות. כאשר הנכם מתכוונים להקים עסק, לשכלל מטבח עסקי או לשדרג פעילת של קיוסק - חשוב כי תכירן את מגוון מוצרי החשמל המיועדים לשימוש עסקי. מתוך ההיכרות הזו תוכלו לבחור לכם את המוצר המתאים ביותר למטרה שלכם.
כי כאשר המוצרים מתאימים והשטח מתכונן היטב, קל יותר לבצע את הפעולות ונוח להפיק את התוצרים הנדרשים. ואילו אם המטבח צפוף מידי או עמוס, אם המוצרים אינם מתאימים למטרה ולא עונים לצרכים המדויקים שלכם – הפעילות במטבח עשויה להיות מורכבת ומתישה.
מקפיא תצוגה – איזה דגם מתאים לצורך?
אין דומה שמיעה לראייה, ואכן המציאות מוכיחה שכאשר המוצרים עומדים בתצוגה נאה ומרשימה מול עיניו של הלקוח, הוא מתפתה לבחור ולטעום מוצרים יקרים ומושקעים יותר. מי יכול להישאר שווה נפש אל מול מקרר בוהק או אל מול מקפיא תצוגה שמכיל מאכלים מעוצבים ומעוררי תאבון? אם אתם מוכרים מזון או מגישים אוכל ורוצים לגעת בנקודה הנכונה - בחרו מקפיא תצוגה הולם. כזה  שימצא את מקומו הבולט בתוך בית העסק שלכם ויציג בצורה מחמיאה ומגרה את המוצרים שיונחו בתוכו.
מקפיא שוכב – למטרות מתאימות
כאשר יש צורך לאחסן מוצרים בהקפאה כך שתהיה גישה נוחה לכל המוצרים הקפואים, מתאים לבחור מקפיא שוכב. מדובר על מקפיא תעשייתי שעשוי להתאים לשימושים שונים ולמגוון צרכים. מומלץ לבחור את המקרר שיש לו קיבולת מתאימה בהתאם לצרכים הצפויים שלכם, כמו כן יש לבחון את השטח שעומד לרשותכם במטבח, ולרכוש את המוצר שמתאים לעמוד במקום המיועד לכך אצלכם בבית העסק.
מערכות קירור – הרכבה מותאמת לצורך
כאשר יש צורך להקים מערכות קירור עבור אחסון מוצרים רבים, יש להקים מערכת מותאמת לשימוש נוח ופרקטי. הקמת מערכת קירור תיעשה בהתאמה מלאה צורך ולנתוני השטח. כך שבמהלך תכנון של מטבח מוסדי, חנות או כל צורך אחר תותאם בצורה אינדיבידואלית המערכת המתאימה שתמלא אחר הצורך הרצוי.                   
מוצרים שונים לצרכים משתנים
אז כפי שאתם בוודאי מתרשמים ניתן למצוא מענה עבור כל צורך שהוא. מגוון עצום של מוצרי חשמל מוצעים למכירה ועשויים לשמש בנוחות מקסימלית ובצורה האידיאלית במטבחים. בשביל שאכן תופק התועלת הרצויה יש לבחור מקפיא תצוגה מותאם למטרה, וכן מקפיא שוכב בהתחשב בצורך ונתונים בשטח. בשביל להצליח לבחור את המוצר הנכון חשוב להכיר את המוצרים הקיימים. כי אם אין הבנה בתחום ואין ידיעה והיכרות עם מגוון המוצרים, אי אפשר אפילו לדעת מהו הצורך ומה עשוי להועיל למלא אותו. חשוב להתרשם מדגמים שונים של מקפיא תצוגה ולבחור מקפיא למכירה הולם לצורך.
בואו אלינו לבחור את המוצרים המתאימים לכם
מתלבטים מה לרכוש? לא יודעים איזה מוצר מתאים לכם? אתם מוזמנים אלינו! דני גרין ובניו זו חברה מומלצת המציעה פתרונות הקפאה וקירור. אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר גדול של מוצרי קירור - מקפיא למכירה, מקפיא תעשייתי ומוצרים נוספים המיועדים לשלבים השונים של הכנת מזון. אצלנו בחברה תיהנו משירות אדיב ומעזרה מקצועית על ידי אנשי הצוות. כי מתוך היכרות עם מגוון המוצרים יש לנו את הידע ואת היכולת להתאים לכם את המוצר הרצוי לכם. זה שיענה על הצורך שלכם ויוכל למלא אותו כנדרש בנוחות מקסימלית. בעזרתנו תוכלו לאבזר בצורה המושלמת את המטבח שלכם.
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח