3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקררים בירושלים

ישראל היא מדינה חמה במיוחד וישנו צורך רב בתחום פתרונות הקירור במיוחד לבעלי עסקים בתחום המזון, כל בית עסק העוסק בתחום המזון זקוק למקררים בירושלים, תל אביב, אילת ובכל מקום בארץ.
 המקררים עונים על הצורך לשמור על מוצרי המזון ולעמוד  בדרישות של משרד הבריאות שמחייב אחסון בקירור כמו בטמפרטורות המיועדות לשמירה של כל מיני מוצרים של מזון כגון: בשר, ירקות, משקאות, מוצרי בצק, מוצרי חלב ועוד. גם בחורף ובמקומות קרים שבהם הטמפ נמוכה במיוחד חובה להשתמש במקררים בירושלים, צפת ואפילו באתר החרמון.

מקרר תעשייתי צריך להיות הרבה יותר גדול, יותר חזק ועמיד, לפעמים גם נדרש לשמש כתצוגה וכדומה. אז למה צריך לשים לב כאשר בוחרים מקרר תעשייתי?
מדובר במכשיר שפועל 24 שעות ביממה, ללא הפסקה. לכן ישנה חשיבות רבה לבחירת מקרר תעשייתי מחברה אמינה שגם מספקת אחריות על מוצריה. יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים בבחירת מקרר תעשייתי על מנת שקנה מוצר שמתאים בדיוק לצרכים שלנו: 
1.    עוצמת המנוע וההספק- באופן שיתאים לצרכי המוצרים המאוכסנים.
2.    גודל תא הקירור- שיתאים לצרכינו מבחינת גודל ואופן הסידור הפנימי.
3.    פתיחה קלה ונוחה- האם אנו מעוניינים במקרר שוכב או עומד, מקרר דלת אחת או מספר תאים.
4.    בידוד איכותי שימנע פגיעה באיכות המוצרים המאוכסנים.

מקררים תעשייתים נבדלים אחד מהשני לא רק במאפיינים הטכניים כמו עוצמת מנוע, אלא גם מבחינת העיצוב. למה הכוונה, בבואנו לבחור מקרר לעסק עלינו להתחשב גם בתכנון ועיצוב המקרר ביחס למבנה העסק, גודלו, וצרכי הלקוחות והעובדים בעסק. למשל, לפעמים נעדיף מקרר עם דלת הזזה שיכול להתאים גם במרחב צר יחסית. לעיתים נבחר במקרר דלת אחת אם ברצוננו לאחסן בו חומר גלם שצריך להיות מאוכסן בטמפ' מסויימת או בנפרד מחומרי גלם אחרים. דגשים עיצוביים נוספים יהיו האם אנו מעוניינים בוטרינה, דגם עומד או שוכב, האם אנו מעוניינים לשים עליו לוגו של בית העסק, תאורה, מנגנוני מניעת הצטברות קרח ואדים וכדומה.

חברת דני גרין ובניו משווקת מקררים בירושלים ובכל הארץ. אצלנו תוכלו למצוא מקררים מסחריים של החברות המובילות ותוכלו להיות שקטים שמדובר במוצר איכותי ואמין המגיע  עם אחריות מלאה ושירותי תיקון. 
אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת דני גרין ובניו, נשמח לסייע לכם ולהציג לכם מגוון מקררים והצעות מחיר אטרקטיביות. 
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח