3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקררים לסופרמרקט

חנויות לממכר מזון כגון מעדניות, מכולות סופרמרקטים וכדומה מחזיקים מגוון של מקררים. ישנם מוצרי מזון רבים הזקוקים לטמפרטורה מסוימת לשמירה על טריותם, כמו כן, מוצרי מזון שונים נשמרים באופן מיטבי בטמפרטורות שונות ומכאן הצורך במגוון מקררים שיענה על הצרכים. למשל, יש מוצרים שצריכים להישמר בהקפאה כגון גלידות, בשר קפואים, ירקות קפואים וכו' מוצרי חלב דורשים טמפ מסוימת בעוד שישנם ירקות כמו פטריות ועלי תבלין שנמרים היטב בטמפרטורה נמוכה.

מקררים לסופרמרקט ומקררים לחנויות מהווים ציוד בסיס שמאפשר לעסק  לעמוד בתקנות תברואה ולהבטיח מכירה של מוצרי מזון ראויים. שנית, המקררים מאפשרים למקסם את חיי המדף של מוצרי המזון ובכך מאפשרים מיצוי מקסימלי של המוצרים תוך שמירה על טריותם.

כשמדובר במקררים לסופרמרקט וחנויות חשוב לרכוש מקרר רק מחברות אמינות, שקיימות בשוק הרבה שנים ועומדות מאחורי המוצרים שהם מוכרים. תארו לכם איזה נזק יכול להיווצר ממקרר או מקפיא שהתקלקל- המשמעות יכולה להיות אבדן הכנסה.  לכן חשוב שלמקררים לסופרמרקט, חנויות ובתי עסק יהיו "אמא ואבא", שהמקררים יהיו של חברה אמינה שנותנת אחריות ושרותי תיקון מהירים.

אנו חיים במדינה עם אקלים חם, אף . אף בעל עסק לא יסתכן בסגירת העסק שבו הוא מוכר מוצרי בשר או חלב כמו תביעה של לקוחות שרכשו מוצאי מזון מקולקלים, בגלל מקררים לסופרמרקט ולחנויות שהיו מקולקלים או לא באיכות טובה. בנוסף לכך, משרד הבריאות מקפיד על תקני תברואה ועורך ביקורות בבתי עסק. הקפדה על קירור נכון ורכישה של מקררים לחנויות היא מה שתגרום לעסק לתפקד כמו שצריך ללא בעיות ואי נעימויות מלקוחות שרק יפגעו בשמו הטוב של העסק ממנו רכשו מוצרי מזון.

עסקים רבים בתחום המזון משקיעים בשיווק ועיצוב, אך כל זה ילך לטמיון אם הם לא ישקיעו בציוד הבסיס כמו מקררים המאפשר את תפקודו השוטף שלבית העסק.

חברת דני גרין ובניו מתמחים בשיווק מקררים לסופרמרקט וחנויות של החברות המובילות בתחום. אנו מתחייבים למוצרים באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים. מוזמנים לצור עמנו קשר ונשמח לסייע לכם לבחור את פתרונות הקירור המתאימים ביותר עבורכם.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח