3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקררים מסחריים

מעוניינים לרכוש מקרר שתיה למסעדה או לבית קפה? צריכים לקנות מקררים מסחריים חדשים למקום שלכם? זה הזמן ללמוד כיצד עושים את זה נכון. כיצד בוחרים מקום שאפשר לסמוך עליו ולקנות מקרר שיחזיק לכם מעמד זמן רב. 

בדיוק כמו שלא תקנו מקרר ביתי בכל מקום אלא תקראו, תתעניינו, תבדקו היטב איזה מקרר לרכוש, באיזה גודל, של איזו חברה, כך כשתרצו לרכוש מקררים מסחריים, אתם לא תשאירו שום דבר ליד המקרה אלא תעדיפו, מן הסתם, לרכוש אותו במקום מסודר, מקום שאתם יכולים לסמוך עליו, מקום שמספק לכם שירות ואחריות. 

במאמר זה נסביר בקצרה כיצד רוכשים מקרר שתיה או כל מקרר אחר לעסק. אך לפני כן, נסביר בקצרה מדוע חשוב להשקיע בכך קצת זמן והרבה מחשבה. 

ראשית, להבדיל ממקרר ביתי, מקרר לעסק, הוא למעשה כלי שמכניס לכם כסף. אומנם לא באופן ישיר, אך בלעדיו לא תוכלו לתפקד, בלעדיו לא תוכלו לנהל בית קפה או מסעדה. לכן אתם צריכים לדאוג שהמקרר יעבוד בצורה איכותית ויחזיק לכם מעמד זמן רב, אחרת לא רק שתפסידו בעת רכישתו, ולא רק שתפסידו בגלל שתצטרכו לתקן אותו, אלא אתם תפסידו כסף רב, מאותם ימים בהם הוא לא יעבוד. צריך לזכור שאנחנו נפסיד לא רק כתוצאה מכך שלא נוכל לבצע את העבודה שלנו כנדרש, אלא גם בגלל שנצטרך לבזבז זמן יקר בהמתנה לטכנאי ובתיקון המקרר. 

שנית, מקררים מסחריים אמורים לספק לנו אפשרות לבצע את העבודה שלנו בצורה אופטימאלית, ברגע שהם לא עובדים כך, אז אנחנו נמצאים בבעיה, כי אנחנו צריכים לאלתר, דבר שיכול להיות בעייתי כשמדובר בבית העסק אשר לא תמיד יכולת התמרון שלו גבוהה. 

לכן כשאנחנו רוכשים מקרר שתיה או מקררים מסחריים אחרים, עלינו לוודא שמדובר במוצר איכותי, שמגיע מבית טוב, מוצר עליו אנחנו מקבלים אחריות מלאה, שירות תיקון מקררים, ועוד כל מה שאנחנו צריכים בשביל לדעת שאנחנו בידיים טובות. כמובן שמומלץ שיהיה זה מקרר נירוסטה, שכן הוא נחשב למקרר איכותי יותר מאשר אחרים. 

לסיום, אם אתם מחפשים מקררים מסחריים ברמה גבוהה, זה הזמן לפנות אלינו, דני גרין ובניו. אצלנו תוכלו למצוא כל מה שאתם מחפשים. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה, לפתור לכם כל בעיה ולהציג לכם מקררים איכותיים עם הצעות מחיר אטרקטיביות. אתם מוזמנים ליצור איתנו כבר היום. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציוד למטבח מקצועי
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח