3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקררים תעשייתים

לאבזר מטבח תעשייתי ולאבזר אותו היטב זה אתגר. כאשר המטרה היא לבנות את המטבח המוצלח, זה שניתן יהיה לבצע בו את המשימות הנדרשות בנוחות רבה ובפרקטיקה מותאמת. מטבח שאפשר יהיה להפיק בו את כמות המאכלים הנדרשת ואת המגוון המבוקש בקלות רבה ובצורה נוחה במיוחד. בשביל להשיג את המטרה הזו מומלץ להכיר את חברת דני גרין ובניו. מדובר בחברה המתמחה בפתרונות קירור וכן בשיווק של מכשירים חשמליים שונים וציוד למטבח המוסדי. המוטו שלנו הוא למצוא מענה מדויק לצורך של כל לקוח ולקוח - בשביל לצייד כראוי את המטבח בהתאם לנתונים ולצרכים.
כיצד מתאימים מקררים חדשים לצורך?
כאשר מעוניינים לרכוש מקררים בירושלים ובכל מקום אחר בארץ, חשוב מאוד לאתר את המקום הנכון בו אפשר יהיה להתרשם ממבחר גדול של מוצרים ולקבל מאנשי השירות את המידע הנחוץ. כיוון שרק כך תתאפשר בחירה נכונה של המוצר החשמלי המתאים שישמש היטב ובהתאם לצורך. בעת הבחירה ינחו אתכם המומחים לבחירה נבונה, בהתייחס להיבטים המפורטים:
  • גודל – רכישה של מקררים תעשייתים צריכה להתאים לצורך ולמטרה. לכן חשוב להגיע מוכנים אל הקנייה ולדעת מהו הצורך ומהו הגודל הנדרש. כאשר מדברים על גודל של מקררים תעשייתים יש לשים לב לשתי נקודות – האחת היא התאמה של מקררים תעשייתים לשטח העומד לרשותכם. כי לאחר הרכישה עתיד המקרר לעמוד בתוך המטבח שלכם ולשרת אתכם. לפיכך הוא חייב למצוא את המקום המתאים בו הוא יוכל לעמוד בלי להעמיס או לסרבל. השנייה היא כמות הקיבולת של המקרר. עליכם לשקול ולתכנן מהי כמות המוצרים שעליכם לקרר ובהתאם לכך לרכוש את המקרר המתאים. חשוב שמקרר יכיל ברווח את כמות המוצרים הצפויה, אם כי מקרר גדול מידי אינו רצוי מכיוון שהוא צורך כמות גדולה יותר של חשמל, תופס מקום רב יותר ללא כל תועלת ושימוש.
  • מבנה – קיימים מקררים תעשייתים במבנים שונים. ניתן לבחור מקרר שוכב או מקרר כפול, מקרר המיועד לתצוגה וכן הלאה. חשוב להתרשם ממבחר הדגמים המוצגים בחנות ולבחור את המוצר שיענה על הדרישה ויספק את הצורך. לצרכים שונים מתאים יהיה לבחור מקרר כפול, הוא יוכל להועיל ולספק את השימוש הנדרש בנוחות מקסימלית.
  • צריכה – כל מקרר חייב אנרגיה בשביל לקרר את עצמו. מרבית המקררים עובדים על אנרגיית החשמל ולכן בעת הבחירה חשוב לבחון את כמות הצריכה של החשמל. וזאת בשביל לוודא שאתם בוחרים במוצר חסכוני שלא עתיד לנפח בצורה דרסטית את חשבונות החשמל שלכם. בנוסף כדאי לבחון אפשרות של מקרר על גז. מקרר על גז פועל ללא צריכה של חשמל וזה היתרון המשמעותי שלו. הטכנולוגיה שלו מאפשרת שימוש וקירור גם ללא מקור חשמל. עבור שימושים שונים או עבור קירור מוצרים בסביבה ללא חשמל מתאים יהיה לבחור מקרר כזה.
בואו לבחור מקררים תעשייתים!
בשביל לתפעל את המטבח של העסק, של המוסד או של המלון חייבים לצייד אותו בכל הציוד הנדרש. אם אתם מחפשים לרכוש מקררים בירושלים ומתעניינים על מקררים חדשים - אתם מוזמנים לפנות אלינו. בחברת דני גרין ובניו עמלים להציע ללקוחות פתרונות קירור מתקדמים בהתאמה מלאה לצורך. כי אנחנו מאמינים שבשביל שתהיו מרוצים מהמוצר הוא חייב להתאים לצורך ולדרישות הספציפיות שלכם. בואו אלינו לבחור ולהיות מרוצים ממקרר מתאים ואיכותי. אצלנו מקבל כל לקוח שירות מעולה וייעוץ מותאם לצורך שלו על ידי אנשי מכירות מקצועיים ומיומנים. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תוכלו לבצע רכישה מוצלחת של מוצר משביע רצון.
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח