3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר בירות

כברת דרך עצומה עשו מוצרי החשמל בשנים האחרונות. ואם הסבים שלנו עודם זוכרים את בלוקי הקרח שנועדו לקרר את המקרר, ופינו את מגש המים לאחר שהקרח הפשיר, הרי כיום קיימים מגון עצום של מוצרים שחמל שנועדו לווסת טמפרטורות ולשמור על מוצרים קרים או קפואים בצורה מתקדמת וחדשנית במיוחד. המבחר אמנם מאפשר שימוש נוח ומועיל במיוחד. אך כאשר יש צורך לרכוש מוצר עשוי הקונה למצוא את עצמו מבולבל. כי ללא היכרות מעמיקה עם מגוון המוצרים ובלי לדעת מהו השימוש המדויק הצפוי, קשה מאוד לבחור את המוצר המתאים. קראו להלן על סוגים של מקררים ועל השימושים המתאימים להם.
מקרר פחיות-
מדובר במקרר שמתאים בגודלו לאחסון פחיות וקירורן. הנפח שלו וכן גובה המדפים מותאם לגודלן של הפחיות. ניתן להשיג גם מקררים ממותגים בהתאם לצורך של הקונה. בעת הקניה יש לבחון את הקיבולת של המקרר בשביל להיות בטוחים שהוא מתאים לצורך שלכם. מקרר פחיות משמש בקיוסקים ובחנויות לממכר מזון מהיר ובמקומות נוספים.
מקרר שוכב-
מדובר במקרר שמשמש לרוב בחנויות. מקררים אלו מאחסנים בנוחות רבה מוצרי בשר, מוצרי סויה ובצק קפואים ועוד. מקרר שוכב נוח לשימוש כאשר יש צורך למצוא בקלות את המוצר הרצוי בלי להסיט חפצים הנה והנה. ניתן לבחור מקרר בעל דלתות אטומות וכן במקרר שוכב שדלתות ההזזה שלו הן שקופות. מקררים אלו מתאימים במיוחד עבור גלידות וארטיקים. ניתן להשיג מקררים שוכבים במגוון גדלים.
מקרר מגירות-
יש מטבחים תעשייתיים בהם מתאים יהיה להעמיד מקרר מגירות. מדובר במקרר בעל מבנה דלפקי שעשוי לשמש בנוחות רבה במטבח המוסדי. ניתן לשלב בו כיור וכן לווסת את הטמפרטורה הרצויה בכל מגרה בנפרד. המגרות נוחות מאוד לשימוש והן משמשות בצורה פרקטית במיוחד. כל מגרה בנויה לשימוש מוצלח ומותאם למטרה שונה.
מקרר סושי-
אמנם סושי הנו מאכל שמומלץ לצרוך אותו טרי, אך כאשר מעוניינים לשמור אותו לצריכה מאוחרת יותר האופציה המומלצת היא קירור במקרר ייעודי. כמו כן אם מדובר במעדניה בה מוכרים סושי יש למצוא את מקרר התצוגה המתאים בשביל להעמיד בצורה מושכת את מגשי הסושי.
מקרר בירות-
בשביל לאכסן את בקבוקי הבירה במקרר מתאים ובטמפרטורה הרצויה - יש לבחור מקרר בירות מוצלח. חובה למצוא מקרר בירות איכותי מתוצרת חברה ידועה בעלת שם טוב בענף. כך יוכל מקרר בירות לשמש אתכם נאמנה ולאפשר לכם שתיה צוננת בכל עת.
בחירה נכונה של מקרר
בשביל לרכוש מקרר מתאים ומוצלח חשוב לבחון לאפיין היטב את הצורך ולבחון את המוצרים הקיימים. יש לבוק את מפרט המקרר ואת הטמפרטורות האפשריות שלו. לבדוק את הגודל שלו ואת הנפח שהוא עשוי להכיל. לוודא כי מדובר ביצרן בעל שם טוב שמוצריו איכותיים ועמידים לאורך זמן, וכן שהוא מספק לכם אחריות על המוצר. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם אם תתרחש תקלה - יש לכם אל מי לפנות.
מתלבטים מהו המקרר המתאים לצורך שלכם? לא יודעים מה להעדיף,  מקרר בירות או מקרר פחיות? מתלבטים באיזה דגם של מקרר מגירות לבחור? חושבים על קניה של מקרר סושי? את כל ההתלבטויות כדאי לכם לפרוש באוזני המומחים של חברת דני גרין ובניו. אצלנו תקבלו מענה לכל שאלה. אנחנו מכירים היטב את התחום ואת מגוון המוצרים ויש לנו את היכולת לספק הסבר על כל מוצר והמלצה לגבי בחירה נכונה. אצלנו תצאו עם המוצר המוצלח שישמש אתכם בנוחות רבה לאורך זמן. מוזמנים לקנות אצלנו!
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח