3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר גבינות

ציוד למטבח המקצועי מהווה חלק מרכזי ובלתי נפרד מן המאמצים התפעוליים של לא מעט בתי עסק: חשבו למשל על מעדניות, בתי קפה, מסעדות, רשתות שיווק או מפעלים לייצור מזון. מקרר גבינות נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק, ומהווה צורך הכרחי של בתי עסק מגוונים. על רקע החשיבות של מקרר הגבינות, יש להשקיע את מירב המאמצים בבחירה שלו ושל החברה שתספק אותו הלכה למעשה. למה חשוב לשים לב ומדוע דני גרין ובניו מציעה עבורכם את הפתרון האולטימטיבי? על כך במאמר הבא.

מחיר, מפרט טכני ומה שביניהם
כמו כל אלמנט אחר בתפעול העסק, גם בבחירת מקרר גבינות צריך לשים לב להיבט הכלכלי שלו. טווח המחירים של מקררים כמכלול הוא רחב, והתמונה אינה שונה במקרה של מקרר הגבינות. המחיר משתנה על פי דגם המקרר, בהתאם למפרט הטכני שלו (למשל, נפח האחסון או עוצמת הקירור), חומרי הגלם וכמובן – גם העיצוב. במקרה של מקרר דלת זכוכית מחיר המוצר יהיה שונה מטבע הדברים ממחירו של מקרר העשוי ממתכת בלבד, אם לוקחים דוגמא נפוצה אחת מני רבות.

קשה להגדיר מהו מחיר "טוב" של מקרר גבינות, כשהשאלה היותר חשובה היא האם המחיר עומד בקנה אחד עם דרישות העסק מהמקרר שלו. שוב, במקרה של מקרר דלת זכוכית מחיר המקרר יהיה בטל בשישים אם המקרר לא יתאים באופן מלא לדפוסי האחסון והעבודה בבית העסק. המחיר יכול להיות משתנה שנכנס לתוך שיקולי הבחירה, אך בשום מקרה לא המשתנה היחידי. אם לוקחים בחשבון את העובדה שמדובר ברכישה למשך שנים ארוכות, חשוב לשים לב לאמינות של המקרר. בנוסף לכך, מקרר המגיע עם אחריות מלאה למשך פרק זמן ארוך ככל האפשר, צריך לקבל עדיפות מסיבות ברורות.

כך עושים זאת נכונה
דני גרין ובניו מחזיקים בניסיון של למעלה מ-35 שנה בייבוא, בשיווק ובאספקה של אמצעי קירור, כולל מקרר גבינות. החברה נחשבת לשם דבר בישראל בתחום של ציוד למטבח המקצועי, ומספקת אך ורק מוצרים משובחים המיובאים ממערב אירופה. היא מעניקה ללקוחות ייעוץ מקיף בבחירת המקרר שלהם ומלווה אותם לכל אורך הדרך, כולל בתפעול המקרר ובתחזוקתו. העובדה שכל מוצרי החברה מגיעים עם אחריות מלאה למשך שלוש שנים תורמת אף היא לשקט הנפשי של לקוחותיה.
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח