3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר גלידות קטן

אם ישנו תחום שאין ספק שלא יוכל להתקיים ללא מקררים אפילו לשעה זהו עולם הייצור והשיווק של גלידות. אנו פוגשים את התענוג הקר והמתוק הזה בגלידריות, כחלק מקינוח בבית קפה או מסעדה, בעמדת קינוחים של חדר אוכל, בסופרמרקטים ומכולות. אם נחשוב על זה לרגע, אותו המוצר, גלידה, בכל מקום מאוחסן באופן קצת שונה ואפילו בטמפרטורות שונות.

בואו וניקח לדוגמא גלידריה. ישנו מקרר גלידות קטן או גדול המשמש כמקרר תצוגה עם דופן זכוכית אשר מבעדה הלקוחות יכולים לראות את תצוגת הגלידות, ולבחור את הטעמים שהם רוצים. הגלידה ממקרר התצוגה צריכה להיות לא קפואה מידיי, על מנת שאפשר יהיה להוציא ממנה כדור בנוחות ושתהיה רכה לאכילה. מלאי הגלידות שאינו בתצוגה מאוחסן במקפיא גלידות קטן המאפשר לאחסן את הגלידות בטמפרטורה נמוכה יותר לאורך זמן טרם הוצאתן לתצוגה.

מקרר גלידות קטן משמש במסעדות ובתי קפה רבים המציעים גלידה כחלק מתפריט הקינוחים שלהם. על פי רוב מקרר גלידות קטן יהיה בעל דופן זכוכית המאפשרת גישה לעובדים מצד אחד של המקרר ותצוגה ללקוחות מצידו השני. 

כשמדובר במקרר גלידות קטן או גדול חשוב לרכוש מקרר עם מנגנון למניעת אדים על הזכוכית. כמו כן, מקרר עם תצוגת גלידות נקייה, אסטטית וצבעונית מושך את עייני הלקוחות לכן חשוב לשמור על תצוגה נקייה ומסודרת כדי לקבל את האפקט שלשמו קניתם את המקרר.

במכולות וסופרמרקטים בד"כ נמצא מקפיא גלידות קטן או גדול עם דלת זכוכית ששומר את הגלידות בטמפרטורה נמוכה. דלת הזכוכית מאפשרת להימנע מפתיחה מיותרת של המקפיא, ושמירה על טמפרטורה נמוכה וקבועה.  מקפיאים גלידות ניתן למצוא במגוון גדלים, עומדים או שוכבים, בהתאם לגודל החלל וצרכי בית העסק. 

מעוניינים לרכוש מקרר גלידות לבית העסק? הגעתם למקום הנכון! 
חברת דני גרין ובניו עוסקת מזה 35 שנים בשיווק מקררים מקצועיים לתעשייה. אנו שמים דגש על יבוא של מקררים איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ממערב אירופה. כל מוצרינו משווקים עם אחריות מלאה ובמחירים אטרקטיביים. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם החל משלב התכנון על מנת שתרכשו מוצרים שיענו על הצרכים שלכם וישרתו אתכם שנים רבות.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח