3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר דלפק

כמעט בכל מסעדה, בית קפה או אפילו פיצוציה או קיוסק, אנחנו יכולים למצוא מגוון של מקררים, ביניהם מקרר שתייה קרה או מקרר דלפק. מקררים אלו, להבדיל ממקררים רגילים של מסעדה, הם כאלה שנחשבים "פשוטים" יותר, ולו מהסיבה הפשוטה, שהם עובדים על טמפרטורה יותר גבוה (כלומר מקררים אך בפחות עוצמה) וכן השטח שלהם מוגבל יותר. 

מקרר שתייה קרה, יכול להיות מקרר לגובה עם מספר דפים, כשחלק מהמקררים מגיעים עם דלת אחת, בעוד שמקררים גדולים יותר מגיעים עם שתי דלתות או שלוש. המקרים יכולים להגיע עם מדפים שהבקבוקים מסודרים עליהם בשורה, אך ייתכן גם מקרר שהמשקאות מסודרים בטור, כך שבכל פעם שלוקחים בקבוק אחד, מראשית הטור, אז הבקבוק השני מחליף אותו. יש לציין שאפשר למצוא מקרר למסעדה או לפאב, שהוא למעשה כמין מיני בר קטן שנמצא בדלפק המשקאות ומכיל אפשרות לאחסן מספר משקאות קטן בתוכו. מקרר למסעדה או לפאב מסוג אחר, מזכיר במהות שלו מקרר דלפק. 

הרעיון של מקרר דלפק הוא שמדובר במקרר עם דלתות שנפתחות מלמעלה, ובתוכו אפשר לאחסן שתייה, גלידות, וכן מזון אחר. ישנם מקררי דלפק שגם כוללים מגירות, 4 עד 8, תלוי בגודל, כך שבכל מגירה אפשר לאחסן דברים אחרים. 

חשוב להבהיר, כמעט בכל מסעדה או בית קפה, נהוג להשתמש במספר מקררים, יש מקררים במטבח אך לצידם יש גם מקררים בדלפק או בבר המשקאות, תלוי במבנה של המקום. הרעיון הוא שהמלצרים או הברמן, לא יצטרכו לרוץ ממקום למקום, וכל דבר יהיה מאוחסן במקום שלו. השימוש בחלק מהמקררים שהזכרנו, למשל מקרר שתייה קרה, הוא לא רק במסעדות, פאבים ובתי קפה כמובן, אלא גם במקומות נוספים, למשל מכולות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים ועוד. הכל תלוי היכן מציבים אותו וכיצד משתמשים בו. 

נקודה אחרונה לפני סיום, רכישת מקרר דלפק או מקרר שתייה קרה, היא דבר מהותי, ולהבדיל מאביזרים אחרים שאנחנו מעוניינים לרכוש למקום שלנו, כאן מדובר על ציוד הכרחי שיש לרכוש אותו לפני פתיחת המקום , שכן בלעדיו לא נוכל להסתדר. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו, חברת דני גרין ובניו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל מה שניתן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מקררים כולל מקרר למסעדה, בית קפה, פאב או כל מקום אחר לו אתם מעוניינים לרכוש מקרר חדש ואיכותי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקרר מסחרי
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח