3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר דלת זכוכית מחיר

כיום מקרר עם דלת שקופה שיכול לשמש כמקרר תצוגה אפשר למצוא כמעט בכל עסק המוכר מזון- מרכולים, קצביות, קונדיטוריות, בתי קפה, מעדניות ועוד. מקרר דלת זכוכית מאפשר הצגה של המזון החל ממקרר למשקאות וכלה במקרר ויטרינה לתצוגת עוגות או מוצרי מעדניה ואפילו סלטיות כמו שאפשר למצוא בפלאפליות וכדומה.

למקרר דלת זכוכית מחיר מגוון המושפע מכל מיני פרמטרים- גודל המקרר, הספק המנוע, אופן חלוקת התאים וכדומה. ישנם מקררים עומדים המשמשים לרוב לתצוגה של משקאות, עוגות וכדומה. ישנם מקררי ויטרינה שמאפשרים תצוגה של מוצרים בחלקם העליון ובחלקם התחתון ישנו מקום לאחסון בקירור שאינו חשוף לעיני הלקוח. מקררי ויטרינה יכולים לכלול מגשים, תאים וחלוקות מגוונות בהתאם לצרכי העסק.

למה חשוב לשים לב כשעובדים עם מקרר דלת שקופה או מקרר ויטרינה. ראשית, חשוב שלמקרר יהיה מנגנון למניעת אדים על הזכוכית. שכן, לא משנה כמה נשקיע בתצוגה יפה של מוצרי המזון שבמקרר, אם יהיו אדים על הזכוכית נפספס את כל המטרה שלשמה בחרנו מקרר תצוגה. חשוב שרמת האטימה של המקרר תהיה טובה ותאפשר עבודה יעילה של המקרר. למקרר דלת זכוכית מחיר שמאפשר למקסם את חיי המדף של מוצרי המזון המוצגים בו שכן מקררים אלה ידועים כשומרים על טריות המזון ביעילות רבה.

מקרר תצוגה יכול להוות אמצעי המושך את עיניי הלקוחות ומותיר רושם. חשוב שהמזון בתוך המקרר יהיה טרי ומזמין, יש לשמור על התצוגה שבמקרר נקיה, מסודרת ולהקפיד על ניקיון דלת הזכוכית. כך אנו מעבירים ללקוחות מסר שמדובר בבית עסק שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו ומקפיד על רמת ניקיון ראויה. חשוב לבחור את מקרר התצוגה, בגודל הנכון, כך שיכיל את המוצרים אותם אנו מעוניינים להציג בו. יש לציין, כי מקרר דלת זכוכית במחיר מסוים כמעט תמיד שווה את ההשקעה, מפני שמדובר במקררים שידועים כמקדמים מכירות כיוון שהמזון בהם הוא נגיש ומזמין. בנוסף לכך הם שומרים על טריות המזון באופן יעיל מאד ומאפשרים חיי מדף מקסימליים.

מחפשים מקרר דלת זכוכית במחיר אטרקטיבי, של אחד היצרנים המובילים?
חברת דני גרין ובניו, מבין החברות המובילות בארץ בתחום פתרונות הקירור. תוכלו למצוא אצלנו מגוון מקררי תצוגה- מקפיאים שוכבים, עומדים מקרר ויטרינה לתצוגה, מקררים בעלי דלת אחת, שתיים ואפילו של שלוש דלתות. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח