3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר ויטרינה למכירה

אתם מחפשים מקרר ויטרינה למכירה, שישמש אתכם ואת העסק שלכם. אתם מודעים ליתרונות הטבעיים של מקררים אלה, לתפקיד המרכזי שהם צפויים לקחת בתפעול השוטף שלכם ולחשיבות של בחירה נכונה של מקרר. איך בדיוק בוחרים? האם עדיף מקרר דלת אחת או יותר? מה הגודל הרצוי של המקרר? – אלו הן רק חלק מהשאלות שנעלה במאמר הנוכחי, שיציג לכם את כל מה שחשוב לדעת על בחירה נכונה של מקררי ויטרינה.

אפשרויות האחסון
אין מקרר ויטרינה למכירה אחד אשר דומה לחברו. המפרט הטכני של המקרר נבדל בין היצרניות השונות ומשתנה ברמת הדגם. שטח האחסון של המקרר הוא הכל חוץ מקבוע, וכך גם האופציות שהוא מציע לאלה שמשתמשים בו: למשל, הטמפרטורות שניתן להגיע אליהן, אפשרויות התכנות, הבקרה על מאפייני המקרר וכן הלאה. חברה שמציעה מגוון רחב של דגמים צריכה לכן לקבל עדיפות. זוהי בדיוק ההגדרה של דני גרין ובניו, עסק ותיק המציע את הדגמים האיכותיים ביותר של מקרר – עם מחירים נוחים, עם אחריות בת שלוש שנים ובתוספת סיוע ללקוחות בתפעול המקררים ובתחזוקתם.

שאלת הדלתות
כפי שרמזנו מעלה, במקרה של מקרר ויטרינה למכירה צריך להתבונן במאפייני הדלת, שתגדיר במידה רבה את פונקציונליות השימוש במקרר. ההחלטה הראשונה שאתם צריכים לקבל היא האם להעדיף מקרר דלת אחת, או לחלופין מקרר בעל שתי דלתות או יותר. מקרר בעל דלת אחת יהיה פשוט יותר לתפעול, אך יציע מטבע הדברים חלל קירור אחיד. לעומת זאת, הדלתות המרובות יצביעו לרוב על מספר שטחי קירור נפרדים, כך שבכל אחד מהם אפשר למקם פריטים בטמפרטורה שונה. ההחלטה מה בוחרים תלויה בצרכים הנקודתיים של אנשי העסק.

גם העיצוב קובע
האטרקטיביות של מקרר ויטרינה למכירה נבדלת לא רק בפונקציונליות שלו, אלא גם בעיצוב: הרי מקררים רבים מוצבים במקומות פתוחים או אפילו חשופים לציבור. משום כך, עיצוב המקרר קריטי וצריך להשפיע על הבחירה שלכם לכאן או לכאן. מקרר דלת שקופה יהיה למשל בחירה לגיטימית מאד, לא רק מבחינה עיצובית (המראה השקוף יוצר תחושת מרחב) אלא גם בכל הנוגע לתפעול שלו. בדרך זו ניתן יהיה לדעת, למשל, מה נמצא מאחורי כל דלת של המקרר לפני שפותחים אותה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקרר גבינות
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח