3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר ללא מקפיא

קיימים סוגים שונים של מכשירי חשמל אשר כל אחד מהם מתאים לשימוש שונה ולמטרה אחרת. בעת רכישה של מקפיא, של בלנדר תעשייתי או מקררים קטנים חשוב מאוד לדעת שההתאמה של המוצר לצורך ולדרישות שלכם עושה את ההבדל. כי אם אתם רוצים להיות מרוצים, אם חשוב לכם ליהנות ממוצר איכותי ומשביע רצון עליכם לערוך את הקניה שלכם בצורה מחושבת תוך בחינה מדוקדקת של כלל האפשרויות. כך תתאפשר לכם קניה מוצלחת. ואתם תהיו מרוצים מהמוצר אותו רכשתם.
מחשבה קודמת למעשה
התנאי ההכרחי להצלחה בקניה היא מחשבה על כל הפרטים עוד לפני ביצוע הקניה. כאשר אתם עומדים בתוך שטח המטבח ובוחנים אותו תוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר שלכם. נסו להביט סביב ולחושב מהו המוצר שחסר לכם כאן בשביל לעשות את הפעילות לטובה וזורמת יותר? האם מקרר ללא מקפיא הוא הרעיון הטוב ביותר בעבורכם? באיזה גודל צריך להיות מקפיא שישמש אתכם בנוחות? עליכם לבחון את הצורך המורגש, את המקום העומד לרשותכם לשם העמדת המוצר וכן על נתונים נוספים הקשורים לשימוש הצפוי במוצר. החשיבה וההתבוננות יעזרו לכם לבחור נכונה את המוצר ולערוך את הקנייה המוצלחת שלכם.
שיקולים שונים בבחירה
המטבח התעשייתי חייב לפעול היטב, הוא אמור לשרת אתכם ואת כל אלו שנהנים מתוצרת המטבח. כמו כן הוא צריך להיות מקום שנעים לעבוד בו ונוח לבצע בו את הפעולות השונות - כך שהוא יהיה מקום עבודה נעים ונוח. בשביל להצליח בכך חשוב לבחון מספר פרמטרים משמעותיים בעת הקניה:
  • נוחות – חשבו על הנוחות שלכם ועל צורת העבודה הטובה ביותר לצורך שלכם. מהו המקום בו יהיה נוח להעמיד מקררים קטנים? איזה מקרר יוכל למלא את הצורך בנוחות מקסימלית? מהו הגודל של המוצר החשמלי שישמש אתכם כראוי? מהו המבנה של מקרר ללא מקפיא שיוכל להשתלב בשטח שלכם ולאפשר פעילות נוחה ופרקטית?
  • התאמה למקום - מקרר ללא מקפיא אמור להשתלב היטב בנוף של המטבח. זה אומר שעליכם לאתר את המקום המתאים בו יוכל המקרר לעמוד. האם מתאים להעמיד אותו בנישה או שהוא גדול מידי? האם אפשר יהיה להציב אותו בסמיכות לחלון או שהוא יפגום בזרימה של האוויר – שקלו את הנתונים הרלוונטיים למטבח המדובר.
  • קיבולת – המקרר אמור להכיל את כמות המוצרים הנדרשת. מקרר קטן מידי לא יספק את הצורך המתאים ויקשה עליכם את ההתנהלות. ואילו מקרר ללא מקפיא גדול מידי יתפוס לכם מקום יקר וגם יצרוך לחינם כמות גדולה מידי של חשמל. נסו לאפיין את אופי השימוש הצפוי במכשיר ובהתאם לכך בחרו במוצר המתאים. מקרר ללא מקפיא מתאים בגודלו יאכלס את כל המוצרים הדורשים קירור בלי צורך לתמרן או לארגן אותו לעיתים קרובות.
  • צריכה – חשוב לבחור מוצר שצורך כמות סבירה של אנרגיית חשמל. מקרר בזבזן עשוי לעלות לכם ביוקר, ותהיו עתידים לשלם בגין השימוש בו סכומים מוגדלים לחברת החשמל. כמו כן עבור צרכים שונים כדאי יהיה לבחור מקרר שעובד על אנרגיית גז. הוא עשוי להוות פתרון נפלא למקומות בהם אין אפשרות של חיבור לחשמל.
  • התאמה לשימוש – מכשירי חשמל למטבח הוא ענף רחב ומגוון במיוחד. גם כאשר מבקרים אצל חנות מקררים בשביל לרכוש בלנדר תעשייתי מגלים שפע של מוצרים מסוגים שונים בעלי מפרטים מגוונים. חשוב כי המוצר הנבחר יתאים לסוג השימוש הצפוי בו. כי ההתאמה הנכונה היא סוד ההצלחה.
מתעניינים על חנות מקררים? אתם מוזמנים להכיר אותנו – דני גרין ובניו. זו החנות המומלצת והמועדפת בה תוכלו למצוא את הצורך המדויק שלכם. בואו לרכוש אצלנו ולהיות מרוצים ממוצר איכותי ומשירות מעולה!
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח