3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר לעסק

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם תרים אחר פתרונות קירור לשימוש העסק שלהם. בין אם מדובר על מסעדה או על חנות לממכר מזון מוכן, על צרכנייה גדולה או על מעדניה - המקררים מהווים חלק אינטגרלי מפעילות העסק שלהם.
המקרר אותו רוכשים חייב לעמוד במספר קריטריונים בסיסיים בשביל שהם אכן ימלאו את הצורך וישמשו את בעל העסק היטב. בשביל שהמקרר אכן ישמש נאמנה יש לשים לב לרכוש את המוצר הנכון והמתאים. לכן יש לשקול מראש ולשים לב לנקודות הבאות:
  • אמינות – מקרר הוא מוצר שחייב להיות אמין. נכון, אין מקררים שקרנים. או גנבים.. הכוונה היא לכך שאפשר יהיה לסמוך על המקרר שיבצע את הפעולה שלו בצורה תקינה כמו שאנחנו מצפים ממנו. אם אתם תמהים כדאי שתדעו שיש מקררים לא איכותיים או כאלו מיושנים שעשויים לאכזב ולא לבצע את הפעולה כראוי. ולכם בעלי עסק שמתלבטים לגבי העלות, נזכיר כי לקוחות מזהים על המוצרים אם הם עברו הפשרה או שהייה בטמפרטורה לא מותאמת. הם לא יעדיפו לרכוש מוצרים כאלו. שווה להשקיע במקרר אמין שעושה עבודה טובה - גם אם מדובר בהוצאה גדולה עבורכם.
  • מותג – ניתן למצוא מקרר משקאות וגם מקרר דלת אחת של חברות שונות. היצרנים השונים שונים זה מזה באיכות המוצרים שלהם. בשביל להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצר איכותי עליכם לבחור מוצר של יצרן אמין ואיכותי שמוצריו ידועים כעמידים ואיכותיים. מוצר של חברה לא מוכרת עשוי לאכזב, ומה שגרוע בתרחיש כזה הוא שאין לכם עם מי לדבר על זה. כי יצרן גרוע לא מספק אחריות מקיפה על המוצרים שלו. כך יוצא שחיפשתם לחסוך בהוצאות ואתם מוצאים את עצמכם מוציאים סכומי כסף לריק.
  • בקרה קירור – בשביל להיות בטוחים שהמוצרים שאתם מאחסנים נהנים מטמפרטורה מותאמת, ולא נמצאים בסיכון - חובה לעקוב אחר המצב בשטח ולבצע מעקב קירור. מעקב מקצועי יבטיח כי המקרר אכן פועל היטב והמוצרים נמצאים בסביבה מתאימה. פעמים יש לבצע פעולות פשוטות לצורך וויסות הקור ויש מקרים בהם טכנאי מקצועי יבצע שינויים בהגדרות בשביל להשיג את הטמפרטורה הרצויה.
  • התאמה למטרה – ניתן למצוא כיום מגוון עצום של מקררים אשר כל אחד מהם מתאים לשימוש שונה. לדוגמה עבור אחסון בשר יש לרכוש מקרר יישון בשר, ואילו עבור סידור מוצרים העומדים למכירה יש למצוא מקרר פתוח מתאים לסוג המוצרים העומדים למכירה. עבור כל מטרה יש לרכוש מקרר לעסק מותאם לצורך.
  • אחריות – מקרר הוא מוצר שעשוי להתקלקל. ולכן חובה כי תרכשו מוצר שיש לו תעודת אחריות. מקרר לעסק שיש לו אחריות יוכל לשרת אתכם נאמנה לאורך זמן. בחרו מקרר לעסק איכותי שיש לו אחריות מקיפה כך תיהנו משימוש מוצלח.
תוהים מהו המקום הנכון לרכישה של מקרר לעסק? מתלבטים איפה לקנות מקרר לעסק? צריכים מקרר משקאות ולא יודעים איפה כדאי לרכוש? אתם מוזמנים להכיר אותנו – דני גרין ובניו פתרונות קירור זו החנות המועדפת לרכישה של מקרר דלת אחת, מקרר יישון בשר וכן מקרר פתוח. אצלנו תמצאו מבחר גדול של מוצרים שונים. אנחנו נלווה אתכם במהלך הקניה ונעזור לכם לבחור את המוצר המתאים לכם. אצלנו כל לקוח נהנה משירות אדיב וממענה על כל שאלה. כי בשביל לבחור את המוצר הנכון והמתאים, זה שתהיו מרוצים ממנו - אתם צריכים לקנות אות במקום הנכון. אנחנו בדני גרין מספקים לכם שירות איכותי ומקצועי הנשען על ידע רב שרכשנו במהלך שלושים וחמש שנות הפעילות שלנו. בואו לרכוש ולהיות מרוצים!
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח