3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר מסחרי

עומדים לפתוח מקום חדש, מסעדה או בית קפה? זה הזמן ללמוד כיצד רוכשים מקרר לעסק, מקרר מסחרי שיוכל לשרת אותו. במאמר זה נציג בפניכם כמה נקודות שיעזרו לכם להבין כיצד לגשת ולרכוש מקרר מסחרי שיתאים למקום שלכם. 

לפני כן חשוב מאוד להזכיר, רכישת מקרר מסחרי איננו דבר אופייני רק למסעדה או בית קפה. השימוש במקררים מסוג זה הוא רחב מאוד, אנחנו יכולים למצוא מקררים כאלה בפיצוציות, סופרמרקטים, רשתות שיווק, מפעלי מזון, מוסדות ציבור, ובמגוון מקומות. עם זאת מאחר ומדובר במסעדה או בית קפה, שם לא ניתן לעבוד ללא מקרר, הרי שהחשיבות של מכשיר זה עולה ולכן מומלץ לדעת כיצד רוכשים את המוצר בצורה חכמה. 

כיצד קונים מקרר לעסק?
ראשית, יש ללמוד היכן קונים אותו. כפי שניתן להניח, יש בישראל לא מעט מקומות אשר מציעים מקררים מסחריים למכירה. חשוב לדעת היכן אתם מתכוונים לרכוש אותו. המקום צריך להיות מסודר, איכותי, מנוסה, מקום שאתם יכולים לסמוך עליו. רצוי שזה יהיה מקום קרוב לעסק שלכם, כך שאם תהיה בעיה, אנשיו יוכלו להגיע אליכם בהקדם. 

שנית, כאן אנחנו מגיעים לנקודה השנייה החשובה, אל תקנו מקרר לעסק אם אתם לא מקבלים עליו אחריות מלאה כולל שירות תיקונים במקום. הרי אתם לא תעבירו את המקרר למעבדה בעצמכם ובטח שלא תקראו למוביל שיעשה זאת, אלא אתם תעדיפו להשתמש בשירות טכני של המקום אשר יגיע אליכם לעסק. לכן חשוב לוודא שאתם מקבלים גם אחריות ארוכת שנים, עם אפשרות להאריך אותה. 

שלוש, עליכם להחליט איזה סוג מקרר אתם רוצים לקנות. אפשר למצוא מקרר עם דלת אחת, מקרר כפול, מקרר עם מספר דלתות, מקרר שכולל מקפיא, מקרר שוכב או מקרר עומד ועוד. כלומר אפשר למצוא מגוון מקררים בגדלים ובסוגים שונים. אתם צריכים לבחור, על פי סוג המקום שאתם פותחים ועל פי סוג המבנה בו אתם מציבים את המקרר, להחליט איזה מבין המקררים שמוצעים לכם אתם מעוניינים לקנות. 

אחרי שתחליטו, מוטב לבחון מספר מקררים, ולמצוא מביניהם מי הכי מתאים לכם. לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אצלנו בדני גרין ובניו, תוכלו למצוא מגוון מקררים מסחריים, כולל מקרר כפול, מקרר עומד ועוד. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכן. בשיחת טלפון אחת אתם יכולים לסדר לעצמכם מקרר שיתאים לצרכים שלכם, לבית או למסעדה החדשה שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקרר תצוגה
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח