3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר מעדניה

לקראת רכישה של מוצרי חשמל מוצא את עצמו כל בעל עסק מול מבחר גדול של מוצרים ולכן גם מול התלבטות משמעותית. במה עליו לבחור בשביל להיות מרוצה? מהו המוצר המתאים שעתיד לשמש אותו היטב? ניתן להבחין בין שני סוגים של קונים. הקונה האחד הוא בעל עסק פעיל שיודע היטב מה הוא צריך. הוא מבצע את הרכישה בשל מוצר שיצא מכלל שימוש או לרגל התרחבות או שינוי בפעילות של העסק. הקונה השני הוא לרוב הססן יותר ופחות ממוקד לצורך המדויק. הוא אדם שמתחיל את דרכו בעסקי המזון והוא עומד לעשות את הצעד הראשון לקראת פתיחה של עסק או הקמת מטבח.
עבור לקוחות מכל הסוגים חשוב מאוד להגיע אל חנות מומלצת שעוסקת כבר שנים בתחום. מכיוון שמדובר בשוק מגוון שיש בו מגוון עצום של מוצרים. ובשביל להתאים את המוצר לצורך ובשביל למקד את הבחירה ולכוון את הלקוח לרכישה הנכונה שלו, צריך אדם מיומן שמתמצא היטב בתחום. הוא יוכל לכוון, להציג מוצרים אפשריים ולתת את כל ההסברים הרלוונטיים. מי שלא מכיר את התחום וודאי צריך לקבל הסברים ופירוט על המוצרים. אך גם מי שכבר עוסק לאורך שנים בתחום ישמח לקבל פירוט על מוצרים חדשים ועל דגמים מתקדמים יותר של מוצרים.
בואו לקנות אצלנו
אם אתם עומדים לאבזר את המטבח או את בית העסק ואתם צריכים לרכוש מקרר שתיה או מקרר סלטיה. אם אתם עומדים למכור גבינות ואתם מחפשים מקרר חלביה או מקרר זכוכית, אנחנו מזמינים אתכם אלינו! חברת דני גרין ובניו זו הכתובת שלכם לרכישה של מוצרי חשמל למטבח תעשייתי. כי אצלנו גם אתם תיהנו ממבחר גדול של מוצרים לצד יתרונות נוספים. קראו עלינו והכירו את השירות המועדף שתקבלו אצלנו.
  • איכות – אצלנו בדני גרין משווקים מוצרי חשמל איכותיים במיוחד. אצלנו ניתן למצוא מקרר מעדניה מתוצרת מיטב החברות בעולם, מקרר שתיה מעולה שישרת אתכם היטב וללא תקלות לאורך זמן. מי שמחפש מוצרים איכותיים למטבח יוכל למצוא אותם אצלנו. כי אנחנו שמים דגש על ממכר מוצרים ברמת איכות גבוהה ביותר.
  • ניסיון – דני גרין ובניו עוסקים בתחום של שיווק מקררים תעשייתיים כבר למעלה משלושים שנה. וכמו בכל תחום ועניין גם כאן הניסיון עושה את ההבדל. אצלנו מקבל כל לקוח מענה מתאים הנשען על שנים של עשייה וניסיון בתחום מוצרי החשמל. הידע שלנו מועיל ללקוחות ומאפשר לנו למכור להם את המוצרים האיכותיים והטובים בהתאמה לצורך שלהם.
  • אדיבות – בשביל לאפשר גם לכם לעשות את הקניה המוצלחת שלכם אנחנו נמצאים כאן - בשביל לשרת אתכם נאמנה. אנשי המכירות שלנו נמצאים בשטח בשביל לכוון אתכם ולהכיר בפניכם את המוצרים השונים. להציג בפניכם מקרר מעדניה ולפרט באוזניכם על מקרר סלטיה. כי ההיכרות עם המוצרים השונים עוזר לכם לבחור נכון יותר את המוצר המתאים.
  • מחיר – כאשר בוחרים מקרר מעדניה וכן בעת קניה של מקרר חלביה אי אפשר להתעלם מעניין המחיר. כי מדובר במכשירי חשמל שמחירם גבוה. אצלנו בדני גרין משווקים את המוצרים הללו במחירים משתלמים והוגנים.
  • אחריות – בכל רכישה של מוצר חשמלי חשוב לוודא כי למוצר יש אבא. יש גוף שמעניק לכם אחריות על המוצר. אצלנו כל מוצר מלווה בתעודת אחריות מקיפה שמבטיחה לכם שנים של שימוש מוצלח ומועיל.
לרכוש מקרר מעדניה? רק אצל הטובים ביותר. אם החלטתם לקנות מקרר מעדניה או מקרר זכוכית אנחנו הכתובת הנכונה שלכם. דני גרין ובניו זו החנות בה תקבלו את הטוב יותר לקניה מוצלחת!
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח