3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר נירוסטה

לצייד מטבח זה פרויקט מורכב למדי. וכאשר במטבח תעשייתי או מוסדי מדובר הרי העסק מורכב פי כמה. כי ככל שהמטבח עתיד להיות פעיל יותר, ככל שאמורים לעבוד באותו מטבח בו זמנית מספר עובדים גדול יותר - כך מורכבות ההקמה משמעותית יותר. אבל אפשר כמובן לעשות את זה נכון ולהשיג את התוצאה האיכותית שתוכל לשמש אתכם כראוי. אמנם יש פרטים שברור במה כדאי לבחור ואיך מומלץ להחליט, אך יש מקרים בהם ההתלבטות גדולה ולא קל לקבל את ההחלטה הנכונה. במקרים כאלו לא יהיה מנוס כי אם להחליט, ולאחר מכן, במהלך השימוש לבדוק האם בחרנו את הטוב ביותר או שיש מקום לבצע שינויים.
אז בין אם אתם משדרגים ציוד במטבח קיים ובין אם אתם מקימים מטבח תעשייתי מהיסוד - אתם מחפשים לרכוש ציוד מתאים לצורך המסוים שלכם. בכל מטבח קיים מקרר תעשייתי. מדובר על מקרר נירוסטה גדול שיש לו קיבולת מתאימה לאופי השימוש במטבח. כאשר רוכשים מקרר נירוסטה חשוב מאוד לשים לב למספר דברים חשובים:
  • איכות המוצר – אתם מעוניינים לרכוש מוצר איכותי, כזה שישרת אתכם היטב ולא יפתיע אתכם בתקלות מטרידות במהלך יום עבודה. התכולה שבתוך המקרר יקרה וכל קלקול או השבתה של המקרר עלול לפגום במוצרים ולגרום לכם נזק של ממש. מה גם שכאשר אין לכם יכולת להגיש את המאכלים יש בכך נזק כספי לצד פגימה בתדמית העסקית וביוקרה שאתם עמלים להשיג.
  • גודל וקיבולת - מקרר נירוסטה שאתם רוכשים חייב להשתלב היטב בתוך שטח המטבח שלכם. לכן עליכם להחליט מהו המיקום במטבח בו יוכל מקרר נירוסטה לעמוד. כמו כן אין אפשר לרכוש מקרר תעשייתי בלי לבדוק קודם לכם כי המקרר מכיל את הכמות הנדרשת לכם. כי המקרר עתיד לשמש אתכם. ככל שהוא יתאים יותר הוא יוכל למלא את ייעודו בנוחות רבה יותר.
  • צריכת חשמל – מקרר נירוסטה הוא מכשיר שצורך הרבה חשמל. אך כמו בכל מכשיר חשמלי ניתן לבחון את המוצר ולבחור את המקרר המתאים לכם, זה שצריכת החשמל שלו נמוכה יחסית. ניתן לבדוק את הדירוג האנרגטי של המקרר כאשר דירוג A  הוא החסכוני ביותר ו – F  הוא מוצר חשמלי בזבן שלוגם חשמל מלוא לוגמיו.
  • מראה – ניתן לרכוש מקררים גדולים מסוגים שונים ובעיצובים רבים. כמובן שבכל רכישה יש לבחון את הצורך אל מול הדגמים הקיימים ולבחור את הטוב ואת המתאים ביותר. יש מקרים בהם מתאים יהיה לרכוש מקרר שקוף, ובהזדמנויות מסוימות הצורך הוא לבחור מקרר רחב.
כפי שאתם מתרשמים קיימים דגמים שונים, חשוב מאוד להתאים את הסוג המתאים לצורך הרצוי. בשביל לבצע בחירה נכונה מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע. מי שמכיר את דגמי המקררים ויודע מהם היתרונות של מקרר שקוף ולאיזה סוג שימוש מתאים לבחור מקרר רחב, יוכל להמליץ לכם על המוצר הטוב והמתאים לפי השימוש העתידי שלכם. כמו כן כדאי להתעניין ואף לבקר במטבחים מוסדיים מהסוג אותו אתם מתכוונים להקים, שם תוכלו להתבונן ולהתרשם מהמכשור החשמלי הקיים בו. כך תוכלו לקבל החלטות נכונות ולדעת טוב יותר במה כדאי לכם לבחור.

חברת דני גרין ובניו זו החברה המומלצת והמקצועית שעוסקת בתחום של פתרונות קירור. אצלנו תוכלו למצוא מענה לצורך שלכם ולבחור את המקרר הרצוי לכם. אצלנו תוכלו להתרשם מדגמים שונים של מקררים גדולים ולקבל ייעוץ מקצועי במהלך הבחירה. כי אנחנו מאמינים שבחירה מוצלחת ונכונה תספק לכם שנים של שימוש מוצלח ומשביע רצון.
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח