3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר תצוגה דלפקי

מקרר תצוגה דלפקי זה המקרר המוכר לנו כמקרר ויטרינה מקונדיטוריות. היום כבר ניתן למצוא מקרר תצוגה דלפקי כמעט בכל עסק לממכר מזון, במעדניות בסופרמרקט, בבתי קפה, מסעדות, קצביות, גלידריות ועוד. מקרר תצוגה הינו אמצעי יעיל להצגת המזון ולמשיכת קונים. 

איך מקרר תצוגה דלפקי מייצר אפקט שמושך לקוחות? העיקרון הוא די פשוט, הלקוח חשוף לתצוגה טרייה ומזמינה של המזונות המוצגים, זה שונה מלקרוא בתפריט על עוגה, מאשר לראות אותה מבעד למקרר דלת שקופה. אין ספק שכאשר לקוח רואה את העוגה, שכמובן צריכה להיות מוצגת באופן אסטטי, טרי ונקי, המראה הרבה יותר מושך ומזמין. מעבר לזאת, הלקוח רואה בדיוק מה הוא מקבל, מה גודל המנה וכו', זה אמצעי שמפשט את תהליך הקניה עבור הלקוח ומתווך בין הלקוח למוכר ובכך מעלה מכירות ומקצר תהליך קנייה. 

איפה למעשה אפשר להשתמש במקרר תצוגה דלפקי? במעדניות ובמחלקת מעדניה בסופרמרקטים, ניתן להציג את הגבינות, סלטים בשרים ועוד. בד"כ בבתי קפה ובמסעדות מקרר תצוגה ישמש להצגת קינוחים, סנדביצ'ים, קישים וכו'. עוד מקרר מאותה משפחה הוא הסלטיה שניתן למצוא בבתי עסק המכינים כריכים כמו פלאפל, שווארמה וכו', הלקוח רואה את מגוון הסלטים הטריים ויעול בקלות ובנוחות לבחור מה ברצונו לשים בתוך הכריך שלו.

יתרון נוסף של מקרר תצוגה דלפקי הוא שהמקרר מונח על דלפק, או שמדובר במקרר המהווה דלפק בעצמו – כלומר חלקו העליון של המקרר משמש כדלפק להגשת האוכל. ניתן למצוא מקררי תצוגה שבחלם התחתון ניתן לאחסן מזון וחומרי גלם בקירור באופן מוסתר, וכשצריך לשלוף אותם על מנת למלא את התצוגה בנוחות.

כשמשתמשים במקרר ויטרינה או כל מקרר דלת שקופה חשוב לוודא שלמקרר יש מנגנון למניעת הצטברות אדים על הזכוכית. שמדובר במקרר של חברה אמינה שנותנת אחריות ושירותי תיקונים. חשוב להקפיד על ניקיון הזכוכית ועל תצוגת מזון נקייה וטרייה- כך תוכלו להנות ממלוא היתרונות של מקרר תצוגה.

חברת דני גרין ובניו, משווקת מקררים לתעשייה ומסחר מעל 35 שנה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו משווקים מקררים של החברות המובילות בתחום פתרונות הקירור ומתחייבים למחירים אטרקטיביים ולשירות מעולה.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח