3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   מקרר תצוגה

כל מקום שמחשיב את עצמו, דואג להחזיק מקרר תצוגה, מקרר בו הוא יכול להציג מנות מסוימות, בפרט קינוחים, אשר קהל הלקוחות יכול לראות ולבחור מתוכו את הקינוח המועדף עליו. אך מלבד מקרר תצוגה לצורך הצגת קינוחים, אנחנו יכולים למצוא עוד מגוון מקררים קטנים לצרכים שונים ומנגד עוד מגוון מקררים עם ויטרינות לתצוגה של מאכלים שונים. 

הרעיון של מקרר תצוגה הוא די ברור, במקומות רבים, בעיקר בתי קפה קטנים, בהם הלקוחות יכולים להזמין את המנות שלהם בדלפק ולא אצל מלצר, הם יוכלו לבחור קינוחים (או כל דבר אחר) שמופיע בתצוגה. בדרך כלל המקרר יהיה מונח על הדלפק או שיהיה זה מקרר דלפק בעצמו (מקרר שחלקו העליון משמש כמין דלפק להגשת האוכל). 

מקרר דומה לזה הוא מקרר סלטיה ויטרינה, מקרר זה משרת מקומות שמכינים בו כריכים, שוארמות, פלאפלים ועוד מגוון רחב של אוכל רחוב או ג'אנק פוד. הרעיון הוא, במקום להכין את הסלט במטבח, הרחק מעיניי הלקוחות או להגיש אותו מוכן, הרי שהלקוח בוחר מאילו ירקות יורכב הסלט.

מקרר סלטיה ויטרינה, יכול להגיע בצורות שונות, הוא יכול לכלול קומות, הוא יכול להגיע עם מגשים עליהם מניחים צלחות או קערות עם סלטים שונים, כמו כן הוא יכול לכלול עוד מגוון רחב של מרכיבים אחרים, זה במידה ויש מקום לכך. החשיבות של מקרר סלטיה ויטרינה, בדומה למקרר תצוגה הוא, שאנחנו יכולים לא רק לאחסן בו את האוכל אלא אנחנו משתמשים בו לשם תצוגה, כך הלקוח יודע בדיוק מה הוא מקבל, איך זה נראה, נוח לו לבחור יותר את מה שהוא רוצה. זו השיטה הטובה ביותר להכנת סלט או כריך לפי רצון הלקוח. 

מה שחשוב הוא, לדאוג כל הזמן שהחומרים שמאוכלסים בתוך המקרר יהיו טריים ונקיים, שהויטרינה תהיה נקייה ויהיה נוח להסתכל מבעדה אל החומרים שנמצאים בתוך המקרר. כמו כן יש לדאוג שלנו, בצד השני של המקרר, יהיה מספיק מקום בשביל להכין את הכריך או את הסלט ללקוח, בצורה נוחה. 

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, אצלנו בחברת דני גרין ובניו, תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בתחום של מקררים לעסק, החל ממקררים קטנים וכלה במקררי תצוגה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ומגוון מקררים איכותיים למכירה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקררים מסחריים
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח