3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   ציוד למטבחים מוסדיים

במטבח מוסדי שאנו מכירים חדרי אוכל בפנימיות, קיבוצים, אכסניות, בתי אבות וכדומה מייצרים מדי יום אלפי מנות. תארו לעצמכם איזו כמות של חומרי גלם מטבח כזה צריך להחזיק באופן שוטף, לכל מטבח מוסדי תפריט שונה בתכלית, יש מטבחים בעלי תפריט בסיסי כמו בבתי חולים, יש מטבחים המבוססים על תפריט בשרי ויש על תפריט חלבי ויש כאלה המנהלים מטבח המכיל גם בשר וגם חלב, יש מטבחים בעלי תפריט עשיר מגוון המצריך שימוש בחומרי גלם מגוונים. דבר אחד בטוח, כל מטבח מוסדי זקוק לציוד למטבחים מוסדיים, אשר יאפשר להם להפעיל את המטבח באופן יעיל, תקין ובטיחותי.

כשמדברים על ציוד למטבחים מוסדיים, אחד הדברים שימצא בכל מטבח כזה הוא מקרר לתעשייה. 
משרד הבריאות קבע תנאי תברואה קפדניים בנוגע לאכסון מזון וחומרי גלם שונים, כמו כן, חומרי גלם שונים נדרשים להישמר בטמפרטורות שונות. ישנם מזונות שנשמרים בהקפאה, ישנם מזונות הדורשים הפרדה באחסון כמו מוצרי חלב ובשר, ישנם מזונות שמוצגים במקררי תצוגה ומעדנייה כמו בהגשת סלטים וכדומה. כך שכפי שניתן להבין מקרר תעשייתי הינו ציוד בסיס שבלעדיו מטבח מוסדי לא יכול להתקיים.

מקררים לתעשייה וכחלק מציוד למטבחים המוסדיים הינם מקררים גדולים יותר מהמקרר הביתי שאנו מכירים. לרוב הם מגיעים עם דלת אטומה ועבה המאפשרת בידוד ואטימה אופטימליים. לפעמים יש צורך במקרר לתצוגה ואז ההעדפה תהיה דלת זכוכית עם מנגנון למניעת אדים. כשמדובר במקפיאים, מקפיא תעשייתי יכלול מנגנון הפשרה אוטומטי ואפשרות לויסות הטמפרטורה. מקררים אלה מגיעים בנפחים גדולים על מנת לאפשר אכסון רב של מזון בקירור. יש לתת את הדעת לגבי עוצמת המנוע וההספק של המקרר כך שיתאים לצרכים הספציפיים של כל מטבח. 

כשמתעסקים בציוד למטבח מוסדיים ישנה חשיבות רבה לאיכות הציוד. תארו לכם שאחד המקפיאים או המקררים לא עובד, לפעמים המשמעות יכולה להיות שכמויות אדירות של מזון יזרקו. על מנת להימנע מעוגמת נפש כזו הקפידו לרכוש ציוד מחברה אמינה שנותנת אחריות על מוצריה ושירותי תיקון.

חברת דני גרין ובניו מבין החברות המובילות בארץ בפתרונות קירור למטבח המקצועי יבואנים של מקררים תעשייתיים, מקררים מסחריים,  מקפיאים מסחריים, חלביות, מקררי עוגות, מקררים למעדניות,  ציוד למטבח המוסדי וכל המוצרים המשלימים למטבח המקצועי. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות ברמה גבוהה ומחירים אטרקטיביים.
 
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח