3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   ציוד למטבח המקצועי

חנויות לממכר מזון מוכן זוכות כיום לפופולאריות רבה. בכל קניון ומרכז קניות ניתן למצוא מספר חנויות ומסעדות בהם אפשר לשבת לאכול. גם המטבחים במלונות פעילים בכל חודשי השנה ומוצרי מזון מוכנים מוגשים לאורחים בכל עת. מי שלא עוסק בתחום לא יכול לשער כמה מכונות ומכשירי מזון משרתים את הצוות במטבח. מי שלא רואה זאת מקרוב לא יכול לנחש מה כולל ציוד למטבח המקצועי, וכמה סוגים של מכשירי חשמל משרתים במטבח בשביל להשיג את התוצרת הרצויה. אך אם אתם עוסקים בתחום, אם אתם מעוניינים להקים מטבח מקצועי ולכן מתעניינים על ציוד למטבח המקצועי - אתם בוודאי מתמצאים בעניין, ויודעים כמה חשוב להצטייד בכל הכלים הנדרשים ולרכוש כלים למטבח שימושיים ויעילים שיקלו עליכם בשלבי ההכנה של המאכלים.
על השקעה במכשור ועל חיסכון בכוח אדם
כל בעל עסק יודע שאחד מסעיפי ההוצאות המכבידות הוא סעיף המשכורות. ככל שיש מספר גדול יותר של עובדים כך הוא נדרש לשלם סכומי כסף גבוהים יותר מידי חודש בחודשו. ואכן המגמה העולמית היא לצמצם במספר העובדים ולמצוא מענה טכנולוגי שיחליף את כוח האדם. גם אביזרי מטבח נועדו לבצע פעולות במקום בני אדם. ואכן מטבח מאובזר מתפקד היטב עם פחות עובדים ודורש פחות שעות עבודה בשביל להשיג את התוצאה הנדרשת.
כלים למטבח מקצועי להשגת תוצאות מקצועיות
אך לא רק עבור צמצום בעלויות נועדו אביזרי מטבח מקצועיים. המטרה המוצהרת שלהם היא להשביח את התוצרים ולאפשר הפקת מאכלים משובחים במראה נהדר. כלי מטבח מקצועיים מאפשרים לרקוח תבשילים ולהפיק מאפים ברמת גימור גבוהה ובמראה נפלא. ציוד למטבח המקצועי משפיע גם על רמת הטריות של המוצרים ועל הטעם שלהם.
השקעה נכונה עבור כלי מטבח
אין ספק שרכישה של ציוד למטבח המקצועי כרוכה בעלויות גבוהות. בשביל להצליח בקניה חשוב לפעול בצורה שקולה ונכונה. כך תהיה הרכישה של ציוד למטבח המקצועי מוצלחת ומשביעת רצון.
  • בחרו בחנות מקצועית – חשוב לבחור בחנות מקצועית. כזו שמכירים בה את מגוון המוצרים ויודעים להתאים עבור כל צורך ושימוש את המכשיר המתאים והטוב ביותר למטרה. כך שכאשר אתם באים לרכוש מוצר ידעו מה לשאול אתכם, ויכוונו אתכם לבחירה נכונה של כלים למטבח מקצועי.
  • בחרו בחנות מנוסה – צוות מקצועי שעוסק בתחום של כלים למטבח במשך שנים יוכל לעזור לכם לבחור מוצרים מתאימים, ולסייע לכם לערוך קניה מחושבת ומוצלחת. כי ההיכרות לאורך השנים עם הענף והמעקב אחר ההתפתחויות מפתחים את הידע ואת האינטואיציה של איש המכירות. כך הוא יכול להמליץ על המוצר המתאים מכולם.
  • בחרו בחנות אמינה – חשוב לבחור בחנות אמינה בה אנשי המכירות מונחים לספק לכל לקוח את הטוב ביותר בעבורו, ללא כל שיקולים או אינטרסים אישיים. בחנות כזו אפשר יהיה לערוך את הקניה הטובה בעבורכם.
  • בחרו בחנות זולה – אמנם קנייה של ציוד מקצועי למטבח היא קניה משמעותית שתסתכם בסכומי כסף גבוהים. אבל ניתן לברר מחירים ולגלות כי קיים פער מחירים בין החנויות השונות. מומלץ למצוא את החנות המועדפת והמומלצת שגובה מחירים סבירים בגין המוצרים שלה. אך כמובן שאין לוותר על מקצועיות ועל שירות תמורת מחיר זול.
מחפשים לרכוש אצל הטובים ביותר בתחום? הכירו בבקשה את דני גרין ובניו. החברה המועדפת לרכישה של מוצרי חשמל המתאימים לשימוש תעשייתי ומוסדי. אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר גדול של מוצרים וליהנות משירות מקצועי והדרכה במהלך הקניה. אצלנו תיהנו משירות אישי ואדיב ומתשובות ממוקדות לכל שאלה. כי אצלנו כל לקוח יוצא מרוצה מקניה מוצלחת!
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח