3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   ציוד למטבח מקצועי

חסכתם מספיק כסף, לקחתם הלוואה מההורים ומהבנק, והנה אתם עומדים לפתוח מסעדה או בית קפה משלכם, עכשיו הגיע הזמן להתחיל ולעבוד על אבזור המטבח כמו שצריך, אתם צריכים לאבזר אותו בציוד למטבח מקצועי, בשביל שתוכלו ליהנות מהעבודה בו ולספק ללקוחות שלכם את כל מה שאתם מבטיחים בתפריט שלכם. 

מטבח מקצועי מאובזר, מן הסתם, באופן שונה מאוד ממטבח רגיל, הרי לא מדובר במטבח רגיל שמשרת אדם אחד או משפחה, אלא מטבח שאמור לשרת עשרות אנשים, לעיתים בו זמנית (אם מדובר במטבח של גן או אולם אירועים, הרי שמדובר במטבח שמשרת מאות סועדים), כמו כן מטבח כזה, לא פעם, מכיל קבוצה גדולה של עובדים, כאן השוני הנוסף בינו לבין מטבח רגיל, הוא אמור לאפשר לעובדים רבם לעבוד בו זמנית מבלי לגרום נזק ומבלי לגרום לאף עובד שלא לעשות כלום. נקודה אחרונה שצריך להתייחס אליה היא, כשמדובר בציוד למטבח מקצועי, הרי שהכלים והאביזרים השונים, אמורים לאפשר לטבחים במקום להכין מנות מיוחדות, לא שגרתיות כמו בבית שלנו. לכן הציוד צריך להיות כזה. 

כשאנחנו מדברים על ציוד למטבח מקצועי, אנחנו מדברים על מכלול של אביזרים. כמובן שהאביזרים נקבעים על פי סוג המטבח, זה יכול להיקבע רק בהתאם לקונספט של המקום. לשם כך יש לשבת לפני שמחליטים להקים את המקום ולהחליט, מה הקונספט הראוי לו. האם יהיה מטבח תאילנדי, הודי, ישראלי או אחר. הקונספט יקבע את התפריט אשר יקבע בין היתר, גם את הציוד בו נשתמש במטבח. הרי אין טעם לקנות מכונה לפריסת נקניק אם מדובר במקום טבעוני ואין הצדקה לקנות תנור פיצה אם הוא א מגיש פיצות. 

אחד הנקודות שדווקא נמצא בכל מטבח מקצועי הוא מקפיא תעשייתי, מקפיא זה ישמש לאחסון אוכל מסוגים שונים וכן לשתייה. אנחנו יכולים למצוא מקפיא עומד וכן מקפיא שוכב, את סוג המקפיא נבחר על פי גודל המקום והמבנה שלו, וכן על פי הצרכים שלנו. ייתכן מאוד שעם הזמן נגלה שזו טעות ואז נצטרך למצוא פתרון מתאים. 

אם אתם מעוניינים ברכישת ציוד למטבח מקצועי ובפרט מקפי תעשייתי, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו או ליצור איתנו קשר בטלפון, חברת דני גרין ובניו תשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו מתמחה בשיווק ציוד למטבח מקצועי. כל מה שעליכם לעשות זה להתקשר ואנחנו כבר נעזור לכם למצוא את הציוד שמתאים לכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רכישת מקרר
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח