3 שנות אחריות לכל מוצרי הקירור
072-33-80-289
דני גרין ובניו פתרונות קירור באחריות
 
מקרר ויטרינה למכירה  
 
מקרר משקאות קטן  
 
מעדניות  
 
חלביות  
 
מקררי דלפק  
 
מקררים עומדים  
 
מקפיאים  
 
מקררי עוגות  
 
מוצרים משלימים  
 
מקרר נירוסטה  
 
מקפיא תצוגה  
 
מקררים תעשייתים  
 
מקרר ללא מקפיא  
 
אביזרים למטבח  
 
חנות לכלי מטבח  
 
מקרר בירות  
 
ציוד למטבח המקצועי  
 
מקרר מעדניה  
צור קשר
ליצירת קשר חייגו לטלפון
072-33-80-289
או מלאו פרטיכם:
 
אביזרי מטבח מוסדי  
 
אביזרי מטבח תעשייתי  
 
אביזרים למטבח מוסדי  
 
אביזרים למטבח תעשייתי  
 
מערכות קירור  
 
מקרר תצוגה  
 
מקררים מסחריים  
 
ציוד למטבח מקצועי  
 
כלים ציוד למטבחים  
 
מקרר גבינות  
 
ציוד תעשייתי למטבח  
 
מקררים בירושלים  

   רכישת מקרר

את התפקיד החשוב של מקרר אין צורך להסביר לכם, כאשר בכל בית יש מקרר אחד לפחות. רכישת מקרר חיונית אפילו יותר במגזר המקצועי, שעה שמדובר בכלי חיוני עבור מסעדות, בתי קפה, מעדניות, חלביות, רשתות שיווק ועוד. האתגר הגדול שלכם הוא למצוא מקרר אמין, משובח ובעיקר – כזה שמבצע את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, ומתאים באופן מלא לצרכים הנקודתיים שלכם. הנה מספר עצות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, לצד המלצה על חברה המהווה את חוד החנית בתחום.

על מה חשוב להסתכל?
ההחלטה על רכישת מקרר היא אחת החשובות שתוכלו לקבל בבית או בעסק שלכם. המקרר לוקח על עצמו יותר מאשר את משימת הקירור של פריטים ושל מוצרי מזון. הוא מאפשר לכם לשמור על שגרת החיים והעבודה שלכם, ומונע תקלות שמשבשות את העבודה ומביאות לאובדן כספים. חשבו למשל על מסעדה אשר במקרר המאחסן את מוצרי המזון שלה חלה תקלה, על הפגיעה במוניטין ועל אובדן הכספים עקב כך. מקרר אמין שמסופק על ידי חברה מקצועית יוציא מצבים מהסוג הזה מחוץ לתמונה.

במהלך רכישת מקרר יש לבחון באופן מדוקדק מה כולל המפרט הטכני של הדגם הספציפי, ולוודא שהוא עולה בקנה אחד עם הצרכים הנקודתיים שלכם: מקררים חדשים נבדלים ביניהם בשטח האחסון, בטמפרטורות שניתן להגיע אליהן, באופני הבקרה על הקירור וכן הלאה. לצד אלה יש פרמטרים חשובים בעבודה המקרר שנדרש "לתרגם" אותם למפרט הטכני שלו, למשל בכל הנוגע לגודל המנוע או לדחיסות שהוא מציע בבידוד. מכאן עולה החשיבות של ייעוץ שמוענק על ידי חברה מקצועית בתחום לפני השלמת הרכישה.

הפתרונות של דני גרין ובניו
מזה כשלושה עשורים וחצי שדני גרין ובניו הם הכתובת האידיאלית בישראל למעוניינים לבצע רכישת מקרר. החברה נחשבת לאחת הותיקות והמובילות בישראל בתחום, והיא מספקת ציוד קירור מקצועי לצרכים שונים. החברה שמה דגש על ייבוא של מקררים חדשים ואיכותיים בלבד, המיוצרים על ידי מיטב השמות בתחום ומגיעים אך ורק ממערב אירופה. כל מוצרי הקירור של דני גרין ובניו משווקים במחיר שווה לכל כיס ועם אחריות מלאה בת שלוש שנים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כלים ציוד למטבחים
 
דני גרין ובניו, חולון האורגים 21 | 072-33-80-289 | 
אביזרי מטבח מוסדי    אביזרי מטבח תעשייתי    אביזרים למטבח מוסדי    אביזרים למטבח תעשייתי    מערכות קירור    מקרר תצוגה    מקררים מסחריים    ציוד למטבח מקצועי    כלים ציוד למטבחים    מקרר גבינות    ציוד תעשייתי למטבח    מקררים בירושלים    ציוד למטבחים מוסדיים    מקרר דלת זכוכית מחיר    מקרר תצוגה דלפקי    מכירת מקררים    חברות מקררים    מקרר גלידות קטן    אביזרים למטבח כלי מטבח